шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити система охолодження Alseye Q240 Plus Black за ціною від 2082 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Alseye Q240 Plus Black

Тип кріплення: двосторонній (backplate); Розмір помпи (мм): 76x76x63.3; Intel 1700 / 1851; Intel 1200; Intel 1151 / 1151 v2; Intel 2066; Intel 2011 v3; Intel 1366; Intel 1155/1156; Intel 1150; AMD AM5; Socket: AMD AM4; Матеріал підкладки: мідь; Матеріал радіатора: алюміній; Джерело живлення: 4-pin; Рівень шуму (дБ): 45
Головне
Призначеннядля процесора
Типводяне охолодження
Максимальний TDP270 Вт
Вентилятор
Кількість вентиляторів2 шт. / W12-P /
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникагідродинамічний (Hydraulic Bearing)
Мінімальні оберти900 об/хв
Максимальні оберти3000 об/хв
Регулятор обертівавто (PWM)
Макс. повітряний потік93.29 CFM
Статичний тиск4.88 мм H2O
Можливість заміни
Рівень шуму45 дБ
Джерело живлення4-pin
Радіатор
Матеріал радіатораалюміній
Матеріал підкладкимідь
SocketAMD AM4
AMD AM5
Intel 1150
Intel 1155/1156
Intel 1366
Intel 2011 / 2011 v3
Intel 2066
Intel 1151 / 1151 v2
Intel 1200
Intel 1700 / 1851
Водяне охолодження
Розмір радіатора240 мм
Розмір помпи76x76x63.3 мм
Довжина трубки400 мм
Інше
Дисплей
Тип кріпленнядвосторонній (backplate)
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1700 грн.    до  2500 грн.

від 2 082  до 2 310 грн.
Система рідинного охолодження Alseye Q240 Plus(Black) (AS.02.11.0021) AS.02.11.0021
Itbox.ua (Київ)
2 082 грн.
← купити
Alseye AS.02.11.0021
Mallprix.com (Київ)
2 100 грн.
← купити
Система рідинного охолодження Alseye Q240 Plus(Black) (AS.02.11.0021) AS.02.11.0021
Comtrading.ua (Київ)
2 264 грн.
← купити
Система рідинного охолодження Alseye Q240 Plus(Black) (AS.02.11.0021) AS.02.11.0021
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Система рідинного охолодження Alseye q240 Plus(Black) (as.02.11.0021)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 228 грн.
← купити
ALSEYE Кулер для ПК ALSEYE Q240 Plus Black (AS.02.11.0021)
MTA.ua (Київ)
2 199 грн.
← купити
Alseye Q240 Plus(Black) (AS.02.11.0021) Система водяного охолодження Q240 Plus(Black) (AS.02.11.0021)
Kvshop.com.ua (Київ)
2 087 грн.
← купити
СВО Alseye Q240 Plus Black (AS.02.11.0021) AS.02.11.0021
Compx.ua (Київ)
← купити
Система рідинного охолодження Alseye Q240 Plus(Black) (AS.02.11.0021)
Rozetka.ua (Київ)
2 289 грн.
← купити
Система рідинного охолодження Alseye Q240 Plus(Black) (AS.02.11.0021)
Rozetka.ua (Київ)
2 310 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Alseye Q240 Plus Black, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: система охолодження Alseye Q240 Plus Black. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на система охолодження Alseye Q240 Plus Black у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія