шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити стедікам Aochuan Smart X2 за ціною від 2599 грн.

Характеристики та опис Aochuan Smart X2

Складана конструкція; Телескопічна ручка; автопанорама; спортивний режим; Time lapse; Керування камерою: джойстик; Час роботи від одного заряду акумулятора (год): 8; Макс. навантаження (кг): 0.33; пульт ДК; Комплектація: трипод-підставка; Дисплей; для смартфона
Типдля смартфона
Дисплей
Комплектаціятрипод-підставка
пульт ДК
Характеристики підвісу
Макс. навантаження0.33 кг
Акумулятор
Час роботи від одного заряду8 год
Функції і можливості зйомки
Керування камероюджойстик
Функціїфіксація положення камери
блокування осі
колесо управління
Режими зйомкиTime lapse
спортивний режим
автопанорама
режим стеження
Інше
Телескопічна ручка / 200 мм /
Складана конструкція
Вага365 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 599  до 4 759 грн.
Триосьовий стабілізатор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer для Smartphone Smart X2 чорний SmartX2
Comtrading.ua (Київ)
2 817 грн.
← купити
Стабілізатор відеозйомки AOCHUAN Smart X2 Black (AOCHUAN-SmartX2)
Touch (Дніпро)
3 289 грн.
← купити
AOCHUAN Система стабілізації відео AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer for Smartphone Smart X2 Black (для смартфонів 55 9
MTA.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer for Smartphone Smart X2 (Smart X2)
Kvshop.com.ua (Київ)
2 997 грн.
← купити
Триосьовий стабілізатор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer for Smartphone Smart X2 Чорний (SmartX2) K-34269
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 667 грн.
← купити
Триосьовий стабілятор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer для Smartphone Smart X2 Чорний (Smart X2)
Rozetka.ua (Київ)
3 917 грн.
← купити
Триосьовий стабілятор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer для Smartphone Smart X2 Чорний (SmartX2)
Rozetka.ua (Київ)
4 329 грн.
← купити
Триосьовий стабілятор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer для Smartphone Smart X2 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
3 558 грн.
← купити
Триосьовий стабілятор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer для Smartphone Smart X2 Чорний (SmartX2)
Rozetka.ua (Київ)
3 321 грн.
← купити
Триосьовий стабілятор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer для Smartphone Smart X2 Чорний (SmartX2)
Rozetka.ua (Київ)
4 745 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Aochuan Smart X2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: стедікам Aochuan Smart X2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на стедікам Aochuan Smart X2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія