шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Apple iMac 24" 2024 M4 [MCR24]

Конфігурації і ціни 158Відгуки  Обговорення  Корисне11Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Apple iMac 24" 2024 M4 (MCR24) за ціною від 102290 грн.
Відео 16Фото 44

Серия Apple iMac 24" 2024 M4

Модифікації Apple iMac 24" 2024 M4 19
Где купить? [MCR24]
Характеристики [MCR24]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
23.5 "
Роздільна здатність
4480x2520 (16:9) пікс. / Retina 4,5K /
Тип матриці
IPS
Серія
Apple M4
Об'єм ОЗП
24 ГБ
Модель відеокарти
M4 10-Core
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
+
Звук
4.2 / Hi-Fi / Dolby Atmos /
Потужність БЖ
143 Вт
Передвстановлена ОС
MacOS / Sequoia /
Габарити (ВхШхГ)
461x547x147 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  100000 грн.    до  115000 грн.
Apple iMac 24" 2024 M4
MD2T4
від 99 230 грн.
Apple iMac 24" 2024 M4
MD2U4
від 105 000 грн.
Apple iMac 24" 2024 M4
MWV53
від 98 595 грн.
Apple iMac 24" 2023 M3
IM24M315BLU
від 97 900 грн.
Apple iMac 24" 2023 M3
IM24M315SLV
від 108 491 грн.
Apple iMac 24" 2023 M3
IM24M315PUR
Apple iMac 24" 2023 M3
IM24M315GRN
від 106 719 грн.
Apple iMac 24" 2023 M3
IM24M315PNK

від 102 290  до 114 977 грн.
Моноблок Apple iMac 24" M4 Silver MCR24 (2024) [Silver iMac|M4 10CPU 10GPU|24GB|512GB|Standard]
Tehnokrat.ua (Київ)
110 875 грн.
← купити
Apple iMac 24" M4 Silver (MCR24)
Appcover.com.ua (Київ)
105 000 грн.
← купити
Моноблок Apple iMac 24 M4 Silver (MCR24) MCR24
GRO (Київ)
105 969 грн.
← купити
Моноблок Apple iMac 24 M4 Silver (MCR24) MCR24
Openshop.ua (Київ)
107 226 грн.
← купити
Комп'ютер Apple iMac M4 24" 512GB 10GPU Silver (MCR24) 2024
Цифра (Київ)
109 812 грн.
← купити
Комп'ютер Apple iMac M4 24" 512GB 10GPU Silver (MCR24) 2024
Stls.store (Київ)
110 848 грн.
← купити
Apple iMac 24 M4 Silver (MCR24) MCR24
Luckylink.kiev.ua (Київ)
107 350 грн.
← купити
Моноблок Apple iMac 24 M4 512GB 10GPU Silver 2024 (MCR24) MCR24
Sota.store (Київ)
106 605 грн.
← купити
Моноблок Apple iMac 24 M4 Silver (MCR24)
Smartmag.biz.ua (Львів)
108 160 грн.
← купити
iMac 24” M4 24/512 10GPU Silver 2024 (MCR24)
Toiler.com.ua (Київ)
102 290 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MCR24, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Apple iMac 24" 2024 M4 (MCR24). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Apple iMac 24" 2024 M4 (MCR24) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія