шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Arcos (тип)
лопатка для сиру
для масла
для піци
накірі
для риби/суші
для устриць
для яблук
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити кухонний ніж Arcos Universal 280601 за ціною від 1499 грн.

Характеристики та опис Arcos Universal 280601

Країна походження бренду: Іспанія; Повітряні кишені; Full tang; Довжина леза (см): 20; Матеріал рукояті: пластик; Марка сталі: X45CrMoV15; Матеріал леза: сталь; Тип: кухарський
Колір
Тип
кухарський
Матеріал леза
сталь
Марка сталі
X45CrMoV15
Матеріал рукояті
пластик
Довжина леза
20 см
Full tang (підвищена міцність)
Повітряні кишені
Країна походження бренду
Іспанія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1450 грн.    до  2000 грн.

від 1 499  до 2 289 грн.
Кухонний ніж Arcos Universal Шеф з виїмками 200 мм (280601) 280601
Brain.com.ua (Київ)
1 659 грн.
← купити
Кухонний ніж Arcos Universal Шеф з виїмками 200 мм (280601) 280601
Itbox.ua (Київ)
← купити
Кухонний ніж Arcos Universal шеф 200 мм (280601) 280601
Volod.in.ua (Київ)
1 660 грн.
← купити
Ніж кухарський ARCOS (280601) NW01243
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 499 грн.
← купити
Ніж кухарський з рифленням Arcos Універсальний 20 см (280601)
Rozetka.ua (Київ)
1 823 грн.
← купити
Ніж кухарський 200 мм Universal Arcos 280601FD
Rozetka.ua (Київ)
1 938 грн.
← купити
Ніж поварський 200 мм, з повітряними карманами Universal Arcos FD-280601
Rozetka.ua (Київ)
1 909 грн.
← купити
Ніж поварський 200 мм Universal Arcos (280601)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ніж кухарський 200 мм Arcos Universal 280601
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кухонний ніж Arcos Universal Шеф з виїмками 200 мм (280601)
Rozetka.ua (Київ)
2 147 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Arcos Universal 280601, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кухонний ніж Arcos Universal 280601. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кухонний ніж Arcos Universal 280601 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія