шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Business B18 [B18v10Win]

Конфігурації і ціни 252Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Business B18 (B18v10Win) за ціною від 20768 грн.
Фото 13

Серия Artline Business B18

Модифікації Artline Business B18 22
Где купить? [B18v10Win]
Характеристики [B18v10Win]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD A300
Серія
Athlon
Тактова частота
3.5 ГГц
Об'єм ОЗП
8 ГБ
Модель відеокарти
Radeon Vega 3
Об'єм накопичувача
240 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
COM-порт (RS-232)
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 5 (802.11aс)
Bluetooth
+
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  17500 грн.    до  23000 грн.
Artline Business B25
B25v56Win
від 18 788 грн.
Artline Business B27
B27v57
від 20 669 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6803
від 18 326 грн.
Artline Business B47
B47v09
від 19 531 грн.
Artline Business B27
B27v64
від 21 252 грн.
2E Rational Alfa
2E-10102
від 19 901 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0051
від 18 312 грн.
Artline Business B17
B17v03
від 21 511 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5759
від 12 499 грн.
Artline Business B22
B22v01Win
від 14 852 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6833
від 20 451 грн.
Artline Business B41
B41v07Win
від 19 535 грн.
2E Rational Basis RD...
2E-11335
від 20 335 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0025
від 20 395 грн.
Artline Business B43
B43v05Win
від 22 262 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8038
від 18 552 грн.
2E-10103
від 17 731 грн.
2E-11323
від 17 449 грн.
Artline Business B45...
B45v09
від 18 689 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8065
від 21 570 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8374
від 22 111 грн.
Artline Business B41
B41v06Win
від 22 967 грн.
Artline Business B18
B18v12
від 17 775 грн.
Artline Business B27
B27v50
від 20 504 грн.
2E-11326
від 18 692 грн.
Artline Business B27
B27v44
від 20 019 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5771
від 20 466 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6813
від 20 662 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8041
від 21 280 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0061
від 20 496 грн.

від 20 768  до 20 999 грн.
Комп'ютер ARTLINE Business B18 Windows 11 Pro (B18v10Win) B18v10Win
Artline.ua (Київ)
20 769 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B18 Windows 11 Pro (B18v10Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Неттоп ARTLINE Business B18 Windows 11 Pro (B18v10Win) B18v10Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Неттоп Artline Business B18 (B18v10Win) B18v10Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Artline Business B18 Windows 11 Pro (B18v10Win) BusinessB18Windows11Pro(B18v10Win)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Комп`ютер ARTLINE Business B18 (B18v10Win) B18v10Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B18 Windows 11 Pro (B18v10Win) B18v10Win
icom.net.ua (Київ)
20 768 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B18 Windows 11 Pro (B18v10Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Неттоп ARTLINE Business B18 (B18v10Win) Black Windows 11 Pro
MTA.ua (Київ)
20 999 грн.
← купити
Artline ARTLINE Business B18 (B18v10Win) b18v10win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline B18v10Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Business B18 (B18v10Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Business B18 (B18v10Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія