шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Business B19 [B19v03Win]

Конфігурації і ціни 222Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Business B19 (B19v03Win) за ціною від 41535 грн.
Фото 9

Серия Artline Business B19

Модифікації Artline Business B19 18
Где купить? [B19v03Win]
Характеристики [B19v03Win]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
480 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 5 (802.11aс)
Bluetooth
+
Звук
7.1
Потужність БЖ
120 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
200x55x190 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  38000 грн.    до  45000 грн.

від 41 535  до 42 099 грн.
Неттоп ARTLINE Business B19v03Win
Artline.ua (Київ)
41 757 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B19 (B19v03Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Неттоп ARTLINE Business B19v03Win
FOXTROT.UA (Київ)
41 535 грн.
← купити
Неттоп Artline Business B19 (B19v03Win) B19v03Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Персональний комп'ютер ARTLINE Business B19 (B19v03Win) B19v03Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Персональний комп'ютер Artline Business B19 (B19v03Win)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Неттоп ARTLINE Business B19v03Win
icom.net.ua (Київ)
← купити
Персональний комп'ютер Artline Business B19 (B19v03Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Artline Business B19 (B19v03Win) BusinessB19(B19v03Win)
COMFY.ua (Київ)
41 759 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Business B19v03Win
MTA.ua (Київ)
42 099 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline B19v03Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Business B19 (B19v03Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Business B19 (B19v03Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія