шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Business B27 [B27v37Win]

Конфігурації і ціни 680Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Business B27 (B27v37Win) за ціною від 27675 грн.
Фото 12

Серия Artline Business B27

Модифікації Artline Business B27 59
Где купить? [B27v37Win]
Характеристики [B27v37Win]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H410
Серія
Core i3
Тактова частота
3.6 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 630
Об'єм накопичувача
480 ГБ
Роз'єми
VGA
DVI
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
Win 10 Pro
Габарити (ВхШхГ)
350x170x345 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  24000 грн.    до  31000 грн.
Artline Business B43
B43v07Win
від 26 927 грн.
Artline Business B27
B27v36Win
від 24 729 грн.
Artline Business B18
B18v14Win
від 28 424 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8051
від 26 952 грн.
Artline Business B27
B27v49Win
від 29 172 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8052
від 27 393 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6816
від 27 205 грн.
2E Rational Basis RD...
2E-11333
від 27 528 грн.
2E-11334
від 27 572 грн.
Artline Business B27
B27v69
від 30 404 грн.
Artline Business B17
B17v04
від 25 191 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8098
від 27 433 грн.
Artline Business B27
B27v75
від 30 887 грн.
Artline Business B27
B27v66
від 23 766 грн.
Artline Business B27
B27v61
від 24 465 грн.
Artline Business B27
B27v65Win
від 27 329 грн.
2E Rational Alfa
2E-10095
від 26 551 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8048
від 26 873 грн.
Artline Business B29
B29v66
від 28 160 грн.
Artline Business B27
B27v58Win
від 28 156 грн.
Artline Business X22
X22v05
від 26 928 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8049
від 25 947 грн.
Artline Business B29
B29v61
від 27 674 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8054
від 27 339 грн.
2E-11331
від 26 684 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8395
від 25 960 грн.
Artline Business X22
X22v03
від 25 695 грн.
Artline Business B47
B47v11
від 25 654 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8055
від 28 360 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0049
від 27 827 грн.

від 27 675  до 31 612 грн.
Комп'ютер ARTLINE Business B27v37Win
Artline.ua (Київ)
28 161 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B27 (B27v37Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Десктоп Artline Business (B27v37Win) B27v37Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B27 (B27v37Win) B27v37Win
FOXTROT.UA (Київ)
27 675 грн.
← купити
Персональний комп'ютер ARTLINE Business B27 (B27v37Win) B27v37Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Персональный компьютер ARTLINE Business B27 (B27v37Win)
Nkt.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Business B27 v37Win (B27v37Win) B27v37Win
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B27v37Win
icom.net.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Business B27 (B27v37Win)
MTA.ua (Київ)
28 499 грн.
← купити
Artline ARTLINE Business B27 (B27v37Win) B27v37Win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline B27v37Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Business B27 (B27v37Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Business B27 (B27v37Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія