шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Business B29 [B29v60]

Конфігурації і ціни 407Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Business B29 (B29v60) за ціною від 27089 грн.
Відео 20Фото 15

Серия Artline Business B29

Модифікації Artline Business B29 34
Где купить? [B29v60]
Характеристики [B29v60]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610 / PRIME H610M-K D4 /
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
240 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
295x99x365 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  23000 грн.    до  30000 грн.
Artline Business B29
B29v67
від 27 674 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0047
від 22 709 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0081
від 22 062 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6843
від 22 504 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8068
від 22 102 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0071
від 24 381 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5783
від 25 285 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0069
від 23 673 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8392
від 24 261 грн.
Artline Business B19
B19v01
від 24 243 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8071
від 26 225 грн.
Artline Business B27
B27v67
від 24 464 грн.
Artline Business B29
B29v64
Artline Business B27
B27v60
від 23 979 грн.
Artline Business B29
B29v57
від 23 978 грн.
Artline Business B47
B47v10
від 22 795 грн.
2E Rational Basis RD...
2E-11338
від 21 578 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8065
від 21 570 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8410
від 26 105 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8069
від 24 921 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6823
від 26 188 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5772
від 27 293 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8044
від 21 709 грн.
Artline Business B27
B27v50Win
від 27 456 грн.
Artline Business B27
B27v44Win
від 26 928 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8066
від 26 006 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8042
від 24 567 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0062
від 25 092 грн.
2E-11332
від 26 196 грн.
Artline Business B45...
B45v09Win
від 24 421 грн.

від 27 089  до 27 499 грн.
Комп'ютер ARTLINE Business B29v60
Artline.ua (Київ)
27 192 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v60)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v60) B29v60
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Business (B29v60) B29v60
Openshop.ua (Київ)
← купити
Десктоп ARTLINE Business B29 (B29v60)
Justbuy.com.ua (Київ)
27 089 грн.
← купити
Персональний комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v60)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Персональний комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v60) B29v60
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Персональный компьютер ARTLINE Business B29 (B29v60)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B29v60
icom.net.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Business B29 (B29v60)
MTA.ua (Київ)
27 499 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline B29v60, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Business B29 (B29v60). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Business B29 (B29v60) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія