шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Business B29 [B29v60Win]

Конфігурації і ціни 407Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Business B29 (B29v60Win) за ціною від 33102 грн.
Відео 20Фото 15

Серия Artline Business B29

Модифікації Artline Business B29 34
Где купить? [B29v60Win]
Характеристики [B29v60Win]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610 / PRIME H610M-K D4 /
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
240 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
295x99x365 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  29000 грн.    до  38000 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0082
від 30 869 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8070
від 31 673 грн.
Artline Business B29
B29v67Win
від 34 628 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0112
від 29 547 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6844
від 29 844 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5772
від 27 293 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8394
від 31 806 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6854
від 31 754 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8067
від 31 830 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0072
від 30 523 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5784
від 31 409 грн.
2E Rational Alfa
2E-10096
від 29 881 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6834
від 30 564 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8094
від 33 591 грн.
Artline Business B19
B19v01Win
від 31 152 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0123
від 32 945 грн.
2E Rational Basis RD...
2E-11344
від 29 082 грн.
Artline Business B27
B27v67Win
від 31 371 грн.
Artline Business B29
B29v64Win
від 31 370 грн.
Artline Business B27
B27v60Win
від 30 888 грн.
Artline Business B29
B29v57Win
від 30 887 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8073
від 35 181 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6814
від 28 386 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5760
від 27 671 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8043
від 27 662 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0101
від 26 172 грн.
Vinga Advanced D81
Advanced D8110
від 31 041 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6824
від 29 960 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8046
від 29 425 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8376
від 29 653 грн.

від 33 102  до 37 211 грн.
Комп'ютер ARTLINE Business B29v60Win
Artline.ua (Київ)
34 101 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v60Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v60Win) B29v60Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Business (B29v60Win) B29v60Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Персональний комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v60Win) B29v60Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Персональный компьютер ARTLINE Business B29 (B29v60Win)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B29v60Win
icom.net.ua (Київ)
33 102 грн.
← купити
Персональний комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v60Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Десктоп ARTLINE Business B29 (B29v60Win)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Business B29 (B29v60Win)
MTA.ua (Київ)
34 399 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline B29v60Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Business B29 (B29v60Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Business B29 (B29v60Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія