шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Alfa [2E-10096]

Конфігурації і ціни 140Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Alfa (2E-10096) за ціною від 31122 грн.
Фото 6

Серия 2E Rational Alfa

Модифікації 2E Rational Alfa 11
Где купить? [2E-10096]
Характеристики [2E-10096]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
8 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
256 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
361x188x360 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  28000 грн.    до  36000 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6834
від 30 564 грн.
Artline Business B19
B19v01Win
від 31 152 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0072
від 30 454 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8067
від 32 058 грн.
Artline Business B29
B29v64Win
від 31 366 грн.
Artline Business B29
B29v57Win
від 30 887 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5760
від 27 671 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0101
від 26 113 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0112
від 29 481 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5784
від 31 409 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6844
від 29 844 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6854
від 31 754 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8070
від 31 673 грн.
Artline Business B29
B29v60Win
від 33 102 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0082
від 30 799 грн.
Artline Business B29
B29v67Win
від 34 628 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8376
від 29 653 грн.
2E Rational Basis RD...
2E-11341
від 27 839 грн.
2E Rational Alfa
2E-10104
від 28 121 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5772
від 26 867 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6804
від 25 811 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8040
від 26 669 грн.
Artline Business B17
B17v03Win
від 27 192 грн.
Artline Business B27
B27v64Win
від 28 161 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6824
від 29 960 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8394
від 31 806 грн.
2E-11344
від 29 082 грн.
Artline Business B27
B27v67Win
від 31 371 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8046
від 29 425 грн.
Artline Business B27
B27v60Win
від 30 888 грн.

від 31 122  до 37 351 грн.
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-10096)
Цифра (Київ)
32 153 грн.
← купити
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-10096)
Stls.store (Київ)
32 809 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Rational (2E-10096) 2E-10096
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-12400, 8Gb, F256GB, UMA, H610, 2E-E130, 500W, Win11P (2E-10096)
ACDC.com.ua (Київ)
33 109 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-10096) 2E-10096
Moyo.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational 2E-10096
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-10096) 2E-10096
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-12400, 8Gb, F256GB, UMA, H610, 2E-E130, 500W, Win11P 2E-10096
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер 2E Rational Intel i5-12400, 8Gb, F256GB, UMA, H610, 2E-E130, 500W, Win11P 2E-10096
ШО (Київ)
32 736 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-10096
Citrus.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-10096, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Alfa (2E-10096). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Alfa (2E-10096) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія