шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 [2E-11344]

Конфігурації і ціни 404Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11344) за ціною від 29082 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Basis RD863

Модифікації 2E Rational Basis RD863 27
Где купить? [2E-11344]
Характеристики [2E-11344]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
240 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
361x188x360 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  27000 грн.    до  35000 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8394
від 31 806 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6844
від 29 844 грн.
Artline Business B27
B27v67Win
від 31 371 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8376
від 29 653 грн.
Artline Business B27
B27v60Win
від 30 888 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0112
від 29 481 грн.
2E Rational Basis RD...
2E-11341
від 27 839 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6814
від 28 386 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5772
від 26 867 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8070
від 31 673 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8043
від 27 198 грн.
Artline Business B29
B29v60Win
від 33 102 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0082
від 30 799 грн.
Artline Business B29
B29v67Win
від 34 628 грн.
2E-11332
від 26 196 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0062
від 25 092 грн.
Artline Business B27
B27v50Win
від 27 451 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6824
від 29 960 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8393
від 30 351 грн.
Artline Business B19
B19v01Win
від 31 152 грн.
Artline Business B29
B29v64Win
від 31 366 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8046
від 29 425 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6834
від 30 564 грн.
Artline Business B29
B29v57Win
від 30 887 грн.
2E Rational Alfa
2E-10096
від 31 122 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5784
від 31 409 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5760
від 27 671 грн.
2E Rational Alfa
2E-10104
від 28 121 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0072
від 30 454 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6854
від 31 754 грн.

від 29 082  до 36 352 грн.
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-11344)
Цифра (Київ)
31 261 грн.
← купити
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-11344)
Stls.store (Київ)
31 899 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Rational (2E-11344) 2E-11344
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-12400, 16Gb, F240GB, UMA, H610, RD863, 400W, Win11P (2E-11344)
ACDC.com.ua (Київ)
31 559 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-11344) 2E-11344
Moyo.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-11344) 2E-11344
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-11344) 2E-11344
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-12400, 16Gb, F240GB, UMA, H610, RD863, 400W, Win11P 2E-11344
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-12400, 16Gb, F240GB, UMA, H610, RD863, 400W, Win11P (2E-11344) (1711612) 2E-1134
icom.net.ua (Київ)
29 082 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-11344
Citrus.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-11344, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11344). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11344) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія