шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Business B29 [B29v66Win]

Конфігурації і ціни 407Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Business B29 (B29v66Win) за ціною від 35111 грн.
Відео 20Фото 15

Серия Artline Business B29

Модифікації Artline Business B29 34
Где купить? [B29v66Win]
Характеристики [B29v66Win]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610 / PRIME H610M-K D4 /
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
480 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
350x170x345 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  30000 грн.    до  39000 грн.
Artline Business B29
B29v61Win
від 34 628 грн.
2E Rational Alfa
2E-10097
від 32 456 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6846
від 31 527 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8079
від 31 310 грн.
Artline Business B19
B19v02Win
від 35 797 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0113
від 29 937 грн.
Artline Business B57
B57v27Win
від 37 838 грн.
2E Rational Elox
2E-10819
від 34 721 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5774
від 29 351 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8397
від 32 939 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0064
від 32 433 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6856
від 32 241 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5786
від 31 650 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8076
від 32 134 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6836
від 31 515 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0074
від 31 133 грн.
2E Rational Basis RD...
2E-11346
від 30 814 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0124
від 32 208 грн.
2E-11345
від 30 414 грн.
Artline Business B17
B17v04Win
від 33 350 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8082
від 34 227 грн.
Artline Business B27
B27v69Win
від 37 310 грн.
Artline Business B27
B27v75Win
Vinga Advanced D80
Advanced D8100
від 35 110 грн.
Artline Business B27
B27v66Win
від 31 899 грн.
Artline Business B29
B29v58Win
від 31 370 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5762
від 28 944 грн.
Artline Business B27
B27v61Win
від 29 884 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0102
від 27 666 грн.
2E-11334
від 27 572 грн.

від 35 111  до 35 399 грн.
Комп'ютер ARTLINE Business B29v66Win
Artline.ua (Київ)
35 112 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v66Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v66Win) B29v66Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Business (B29v66Win) B29v66Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Персональний комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v66Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Десктоп ARTLINE Business B29 (B29v66Win) B29v66Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Персональный компьютер ARTLINE Business B29 (B29v66Win)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B29v66Win
icom.net.ua (Київ)
35 111 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Business B29 (B29v66Win)
MTA.ua (Київ)
35 399 грн.
← купити
Artline ARTLINE Business B29 (B29v66Win) B29v66Win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline B29v66Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Business B29 (B29v66Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Business B29 (B29v66Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія