шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Artline (тип пк)

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W42 Successor [W42v06]

Конфігурації і ціни 264Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W42 Successor (W42v06) за ціною від 113696 грн.
Фото 10

Серия Artline WorkStation W42 Successor

Модифікації Artline WorkStation W42 Successor 24
Характеристики [W42v06]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD B850 / B850M DS3H /
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
4.7 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x5 (2x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
450x190x440 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  105000 грн.    до  120000 грн.
Artline WorkStation ...
W42v12
від 113 696 грн.
W53v31
від 112 463 грн.
W73v47
від 119 150 грн.
W50v01
від 112 727 грн.
W56v11
W82v05
від 111 980 грн.
W93v40
від 116 159 грн.
W73v49
від 116 423 грн.
W70v01
від 117 656 грн.
W53v35
від 109 736 грн.
W73v51
від 118 139 грн.
W62v04
від 109 250 грн.
W62v10
W73v39
від 108 767 грн.
W73v52
W53v33
від 108 020 грн.
W82v02
від 119 372 грн.
W93v46
від 119 636 грн.
W73v45
від 107 756 грн.
W62v02
від 107 534 грн.
W62v08
W56v02
від 107 270 грн.
W73v37
від 107 051 грн.
W73v43
від 105 776 грн.
W90v01
від 116 687 грн.
W42v04Win
W42v10Win
W95v71
від 118 403 грн.
W93v44
від 108 284 грн.
W53v31Win

від 113 696  до 114 399 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W42 (W42v06) W42v06
Artline.ua (Київ)
113 697 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W42 (W42v06)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W42 (W42v06) W42v06
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline WorkStation W42 (W42v06) W42v06
Openshop.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W42 (W42v06) W42v06
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W42 (W42v06) W42v06
icom.net.ua (Київ)
113 696 грн.
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W42 (W42v06)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W42 (W42v06)
MTA.ua (Київ)
114 399 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W42 (W42v06) w42v06
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W42 (W42v06)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W42v06, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W42 Successor (W42v06). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W42 Successor (W42v06) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія