шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W52 [W52v24Win]

Конфігурації і ціни 64Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W52 (W52v24Win) за ціною від 60542 грн.
Фото 26

Серия Artline WorkStation W52

Модифікації Artline WorkStation W52 6
Характеристики [W52v24Win]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel B660
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 3060
Об'єм відеопам'яті
6 ГБ
Об'єм накопичувача
480 ГБ / NVMe /
Об'єм 2-го накопичувача
2048 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід 3 шт.
DisplayPort v1.4 / 4 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
550 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
450x190x440 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  55000 грн.    до  65000 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12906
від 54 534 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12900
від 56 044 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12849
від 53 646 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12859
від 53 380 грн.
2E Rational Credo V285
2E-12888
від 56 799 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12876
від 56 932 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12866
від 57 243 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12902
від 50 805 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12896
від 53 868 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv70W in
від 63 050 грн.
X37WHITEv70
від 57 860 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12868
від 52 004 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12878
від 51 737 грн.
2E Rational Credo V285
2E-12890
від 51 604 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12895
від 51 560 грн.
X37WHITEv71
від 60 059 грн.
Artline Gaming X43
X43v75Win
від 58 562 грн.
Artline Gaming X43
X43v76Win
від 58 343 грн.
Artline Gaming DRGN ...
DRGNv163
від 62 522 грн.
DRGNv162
від 62 304 грн.
DRGNv150
від 57 111 грн.
DRGNv151
від 57 332 грн.
HP OMEN 40L
GT21-2016ua
від 57 976 грн.
Dell Pro Tower
BTO010QCT125 0
від 50 998 грн.
Dell Pro Slim
BTO107QCS125 0
від 47 486 грн.
HP Elite SFF 800 G9
7B1D0EA
від 52 098 грн.

від 60 542  до 60 899 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W52 Windows 11 Pro (W52v24Win) W52v24Win
Artline.ua (Київ)
60 543 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W52 Windows 11 Pro (W52v24Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W52 Windows 11 Pro (W52v24Win) W52v24Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline WorkStation W52 Windows 11 Pro (W52v24Win) W52v24Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Рабоча станція ARTLINE WorkStation W52 Windows 11 Pro (W52v24Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W52 Windows 11 Pro (W52v24Win) W52v24Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W52 Windows 11 Pro (W52v24Win) W52v24Win
icom.net.ua (Київ)
60 542 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W52 Windows 11 Pro (W52v24Win)
MTA.ua (Київ)
60 899 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W52 (W52v24Win) w52v24win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W52 Windows 11 Pro (W52v24Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W52v24Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W52 (W52v24Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W52 (W52v24Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія