шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 [2E-12859]

Конфігурації і ціни 369Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12859) за ціною від 53380 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Credo V200

Модифікації 2E Rational Credo V200 37
Характеристики [2E-12859]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
413x185x330 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  55000 грн.    до  62500 грн.

від 53 380  до 66 725 грн.
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, H610, V500B, 500W, Win11PE 2E-12859
Comtrading.ua (Київ)
58 779 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, H610, V500B, 500W, Win11P (2E-12859) 2E-12859
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12859
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, H610, V500B, 500W, Win11PE (2E-12859) 2E-12859
icom.net.ua (Київ)
53 380 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12859) 2E-12859
Moyo.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12859)
MTA.ua (Київ)
57 099 грн.
← купити
2E Rational i5-14400F 32/1TB NVD5050-8 H610 V500B 500W W11 (2E-12859) 2e-12859
Kvshop.com.ua (Київ)
58 199 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, H610, V500B, 500W, Win11PE E-2E-12859
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, H610, V500B, 500W, Win11PE (2E-12859)
Rozetka.ua (Київ)
66 725 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12859, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12859). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12859) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія