шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 [2E-12873]

Конфігурації і ціни 321Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12873) за ціною від 49384 грн.

Серия 2E Rational TMX04

Модифікації 2E Rational TMX04 29
Характеристики [2E-12873]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
GT 1030
Об'єм відеопам'яті
2 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
DVI
HDMI вихід 2 шт.
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
355x170x275 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  50000 грн.    до  57500 грн.
2E Rational TMX04
2E-12863
від 49 650 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12846
від 48 896 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12856
від 48 585 грн.
2E Rational TMX04
2E-12872
від 47 031 грн.
2E Rational TMX04
2E-12862
від 47 342 грн.
2E Rational Credo V285
2E-12889
від 49 251 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12877
від 49 428 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12893
від 49 073 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12867
від 49 695 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12865
від 47 253 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12895
від 51 560 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12875
від 46 942 грн.
2E Rational Credo V285
2E-12890
від 51 604 грн.
2E Rational Credo V285
2E-12887
від 46 809 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12878
від 51 737 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12892
від 46 764 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12868
від 52 004 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12908
від 49 340 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12901
від 48 496 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12902
від 50 805 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12907
від 46 986 грн.
Artline Gaming DRGN ...
DRGNv151
від 57 332 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12899
від 46 054 грн.
Artline WorkStation ...
W52v24
від 53 636 грн.
Artline Gaming X43
X43v75
від 52 886 грн.
Artline Gaming X43
X43v76
від 52 667 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12821
від 47 208 грн.
2E Rational TMX03
2E-12804
від 47 089 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12795
від 46 143 грн.
2E Rational TMX04
2E-12834
від 45 788 грн.

від 49 384  до 61 730 грн.
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12873)
ACDC.com.ua (Київ)
53 379 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12873) 2E-12873
Moyo.ua (Київ)
54 329 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win11 2E-12873
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12873) 2E-12873
icom.net.ua (Київ)
49 384 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win11PE 2E-12873
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12873
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12873)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational i5-14400F 32/1TB NVD1030-2 H610 TMX04-500 W11 (2E-12873) 2e-12873
Kvshop.com.ua (Київ)
53 799 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win11PE E-2E-12873
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12873)
Rozetka.ua (Київ)
61 730 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12873, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12873). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12873) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія