шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Credo Mesh [2E-12895]

Конфігурації і ціни 198Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Credo Mesh (2E-12895) за ціною від 51560 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Credo Mesh

Модифікації 2E Rational Credo Mesh 18
Характеристики [2E-12895]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel B760
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
278x165x350 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  60000 грн.
2E Rational Credo V285
2E-12890
від 51 604 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12878
від 51 737 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12868
від 52 004 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12877
від 49 428 грн.
2E Rational Credo V285
2E-12889
від 49 251 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12896
від 53 868 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12867
від 49 695 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12902
від 50 805 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12859
від 53 380 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12849
від 53 646 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12908
від 49 340 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12893
від 49 073 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12901
від 48 496 грн.
2E Rational TMX04
2E-12863
від 49 650 грн.
2E Rational TMX04
2E-12873
від 49 384 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12846
від 48 896 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12856
від 48 585 грн.
Artline Gaming DRGN ...
DRGNv151
від 57 332 грн.
Artline Gaming X43
X43v76Win
від 58 343 грн.
Artline Gaming X43
X43v75Win
від 58 562 грн.
Artline Gaming X43
X43v75
від 52 886 грн.
Artline Gaming X43
X43v76
від 52 667 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv70
від 57 860 грн.
Dell Pro Slim
BTO107QCS125 0
від 47 629 грн.
Dell Pro Tower
BTO010QCT125 0
від 50 998 грн.
Artline WorkStation ...
W52v24
від 53 636 грн.
HP Elite SFF 800 G9
7B1D0EA
від 52 888 грн.
Artline Business T17
T17v23
від 52 881 грн.
2E Rational TMX03
2E-12808
від 48 999 грн.

від 51 560  до 64 450 грн.
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 16Gb, F512GB, NVD5050-8, B760, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE (2E-12895)
ACDC.com.ua (Київ)
56 419 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12895) 2E-12895
Moyo.ua (Київ)
56 739 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 16Gb, F512GB, NVD5050-8, B760, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE 2E-12895
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 16Gb, F512GB, NVD5050-8, B760, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE (2E-12895) 2E-
icom.net.ua (Київ)
51 560 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Rational Intel i5-14400F, 16Gb, F512GB, NVD5050-8, B760, 2E-V300B-MH, 500W 2E-12895
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12895
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12895)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational i5-14400F 16/512 NVD5050-8 B760 V300B-MH 500W W11 (2E-12895) 2e-12895
Kvshop.com.ua (Київ)
56 199 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 16Gb, F512GB, NVD5050-8, B760, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE E-2E-12
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 16Gb, F512GB, NVD5050-8, B760, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE (2E-12895)
Rozetka.ua (Київ)
64 450 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12895, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Credo Mesh (2E-12895). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Credo Mesh (2E-12895) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія