шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Artline (тип пк)

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W82 [W82v05]

Конфігурації і ціни 178Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W82 (W82v05) за ціною від 111980 грн.
Фото 11

Серия Artline WorkStation W82

Модифікації Artline WorkStation W82 16
Характеристики [W82v05]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD B850 / B850M GAMING X WIFI6E /
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
4.4 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x5 (2x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
495x230x465 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  105000 грн.    до  120000 грн.
Artline WorkStation ...
W56v11
від 112 727 грн.
W73v52
від 108 767 грн.
W93v40
від 116 159 грн.
W56v02
від 107 270 грн.
W93v46
від 119 636 грн.
W53v31
від 112 463 грн.
W42v06
від 113 696 грн.
W42v12
W93v44
від 108 284 грн.
W90v01
від 116 687 грн.
W90v11
від 107 051 грн.
W93v42
від 106 523 грн.
W95v71
від 118 403 грн.
W82v05Win
від 118 886 грн.
W73v47
від 119 150 грн.
W82v02
від 119 372 грн.
W50v01
W53v35
від 109 736 грн.
W56v02Win
від 114 224 грн.
W62v04
від 109 250 грн.
W62v10
W73v39
W73v52Win
від 115 676 грн.
W53v33
від 108 020 грн.
W73v45
від 107 756 грн.
W73v49
від 116 423 грн.
W62v02
від 107 534 грн.
W82v03Win
W62v08
W53v36Win

від 111 980  до 112 699 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W82 (W82v05) W82v05
Artline.ua (Київ)
111 981 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W82 (W82v05)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W82 (W82v05) W82v05
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline WorkStation W82 (W82v05) W82v05
Openshop.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W82 (W82v05) W82v05
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W82 (W82v05) W82v05
icom.net.ua (Київ)
111 980 грн.
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W82 (W82v05)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W82 (W82v05)
MTA.ua (Київ)
112 699 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W82 (W82v05) w82v05
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W82 (W82v05)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W82v05, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W82 (W82v05). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W82 (W82v05) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія