шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Snow [X37WHITEv73]

Конфігурації і ціни 222Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Snow (X37WHITEv73) за ціною від 75899 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X37 Snow

Модифікації Artline Gaming X37 Snow 20
Характеристики [X37WHITEv73]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel B860 / PRIME B860M-K /
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
2.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
470x200x370 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  70000 грн.    до  82500 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8965
від 72 003 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv63
від 74 666 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v73
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8989
від 73 201 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8809
від 70 431 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv75
від 77 879 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8782
від 69 844 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8785
від 69 233 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9505
від 69 980 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8821
від 69 044 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12576
від 71 628 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv62
від 72 686 грн.
2E-12574
від 65 812 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv76
від 79 859 грн.
X37v72
від 71 939 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8806
від 66 930 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv69
від 70 706 грн.
Wolverine D9511
від 67 525 грн.
Artline Gaming X39
X39v85
від 81 839 грн.
Artline Gaming X39
X39v86
від 82 058 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv85
X39WHITEv86
від 82 322 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv92
від 75 899 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv95
Cobra Advanced A56X
A56X.32.H2S2 .57.20491
від 66 911 грн.
Qbox I326xx MX330-G
I32639
від 74 899 грн.
Qbox I326xx MX330-G
I32648
Artline Gaming X64
X64v20
від 75 635 грн.
Artline Gaming X64
X64v21
Artline Gaming X67 C...
X67v54

від 75 899  до 76 399 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv73) X37WHITEv73
Artline.ua (Київ)
75 900 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv73)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv73) X37Whitev73
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X37WHITE (X37WHITEv73) X37WHITEv73
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv73) X37Whitev73
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv73) X37Whitev73
icom.net.ua (Київ)
75 899 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv73)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv73)
MTA.ua (Київ)
76 399 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv73) x37whitev73
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv73)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X37WHITEv73, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Snow (X37WHITEv73). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Snow (X37WHITEv73) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія