шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero [2E-12576]

Конфігурації і ціни 314Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12576) за ціною від 71628 грн.
Фото 19

Серия 2E Complex Gaming Spero

Модифікації 2E Complex Gaming Spero 32
Характеристики [2E-12576]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
440x210x405 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  72500 грн.    до  82500 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv75
від 77 879 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8989
від 71 520 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv73
від 75 899 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv76
від 79 859 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8965
від 70 350 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv63
від 74 666 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v73
Artline Gaming X39
X39v85
від 81 839 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8809
від 68 814 грн.
Artline Gaming X39
X39v86
від 82 058 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv85
X39WHITEv86
від 82 322 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8782
від 68 240 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv62
від 72 686 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12574
від 65 812 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv69
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv69
Artline Gaming X47 B...
X47v96
Qbox I326xx MX330-G
I32650
від 76 999 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31805
від 76 699 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v71
від 77 615 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.S5.9 7XT.21368
від 68 864 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv70
від 78 098 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv72
X49WHITEv70
Artline Gaming GBS CS
GBSv39CS
2E Complex Gaming He...
2E-12664
від 70 829 грн.
Artline Gaming A21
A21v01
від 76 646 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8830
від 72 392 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9037
від 73 158 грн.

від 71 628  до 79 049 грн.
Комп'ютер 2E Complex Gaming (2E-12576) 2E-12576
FOXTROT.UA (Київ)
79 049 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-8, H610, G2052, 600W (2E-12576) 2E-12576
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-8, H610, G2052, 600W, FreeDos (2E-12576) 2E-
icom.net.ua (Київ)
71 628 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-8, H610, G2052, 600W, FreeDos 2E-12576
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-12576
Citrus.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-12576) 2E-12576
Moyo.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex (2E-12576)
MTA.ua (Київ)
76 799 грн.
← купити
2E Complex Gaming (2e-12576) 2e-12576
Kvshop.com.ua (Київ)
78 499 грн.
← купити
2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-8, H610, G2052, 600W, FreeDos E-2E-12576
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12576, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12576). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12576) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія