шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X39 [X39v87Win]

Конфігурації і ціни 216Відгуки  Обговорення3Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X39 (X39v87Win) за ціною від 70223 грн.
Відео 20Фото 16

Серия Artline Gaming X39

Модифікації Artline Gaming X39 20
Характеристики [X39v87Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel B760
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 3 шт.
DisplayPort v2.1b / 4 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
415х192х450 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  65000 грн.    до  75000 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv87W in
від 71 192 грн.
Artline Gaming X39
X39v88Win
від 71 675 грн.
X39WHITEv88W in
від 72 686 грн.
2E Complex Gaming Ca...
2E-13060
від 64 480 грн.
Artline Gaming X37 C...
X37v58Win
від 72 908 грн.
Artline Gaming X85 W...
X85WHITEv60W in
від 66 483 грн.
Artline Gaming X85
X85v60Win
від 66 264 грн.
Artline Gaming X53 W...
X53WHITEv38W in
від 74 134 грн.
X39WHITEv87
від 65 999 грн.
X37v61Win
від 65 252 грн.
Artline Gaming X39
X39v87
від 65 030 грн.
Artline Gaming X85
X85v61Win
від 71 456 грн.
X85WHITEv61W in
2E Decimal i4
2E-11261
від 67 139 грн.
X39WHITEv88
від 67 496 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-11041
від 65 799 грн.
Artline Gaming X39
X39v88
від 66 482 грн.
It-Blok Progressive
Progressive Gaming R7 570...
від 69 186 грн.
X37v59
від 70 706 грн.
2E-13051
від 64 258 грн.
X53WHITEv38
від 68 948 грн.
2E-13070
від 66 522 грн.
X37v58
від 67 715 грн.
X37v62
2E-13069
від 61 727 грн.
Artline Gaming X48
X48v44
від 70 999 грн.
2E-13074
від 61 372 грн.
X85WHITEv61
Artline Gaming X85
X85v61
від 65 735 грн.

від 70 223  до 70 699 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v87Win) X39v87Win
Artline.ua (Київ)
70 224 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v87win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 (X39v87win) X39v87win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X39 (X39v87Win) X39v87Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v87win) X39v87win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v87Win) X39v87win
icom.net.ua (Київ)
70 223 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v87win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v87win)
MTA.ua (Київ)
70 699 грн.
← купити
Artline Gaming X39 (X39v87win) x39v87win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v87win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X39v87Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X39 (X39v87Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X39 (X39v87Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія