шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo [2E-13064]

Конфігурації і ціни 231Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13064) за ціною від 64599 грн.
Відео 1Фото 6

Серия 2E Complex Gaming Calleo

Модифікації 2E Complex Gaming Calleo 30
Характеристики [2E-13064]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H810
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
2.7 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
393x200x361 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  60000 грн.    до  70000 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-11041
від 65 799 грн.
2E Complex Gaming Ca...
2E-13058
від 57 598 грн.
2E Decimal i4
2E-11261
від 67 139 грн.
2E-11037
від 63 299 грн.
Artline Gaming X37 C...
X37v61Win
від 65 252 грн.
2E Decimal i4
2E-11257
від 64 629 грн.
2E Decimal i4
2E-11265
від 62 179 грн.
Artline Gaming X35
X35v52Win
від 60 542 грн.
Artline Gaming X35
X35v53Win
від 60 323 грн.
X37v57win
від 60 059 грн.
2E-13060
від 64 480 грн.
2E-13059
від 59 685 грн.
2E-13068
від 59 596 грн.
X37v60Win
від 63 272 грн.
2E-13074
від 61 372 грн.
2E Decimal i4
2E-11259
від 60 199 грн.
2E-13073
від 56 532 грн.
2E-13050
від 59 374 грн.
Artline Gaming X85
X85v61
від 65 735 грн.
Artline Gaming X85 W...
X85WHITEv61
від 65 999 грн.
Artline Gaming X39
X39v88
від 66 482 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv88
від 67 496 грн.
Artline Gaming D31
D31v01
від 60 179 грн.
X37v58
від 67 715 грн.
X37v61
2E-13051
від 64 258 грн.
Artline Gaming X53 W...
X53WHITEv38
від 68 948 грн.
Artline Gaming X39
X39v87
від 65 030 грн.
X39WHITEv87
2E-13069
від 61 727 грн.

від 64 599  до 65 429 грн.
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 16Gb, F1TB, NVD5060-8, H810, GB700, 600W, Win11 2E-13064
Comtrading.ua (Київ)
65 429 грн.
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming Intel U5-225F (2E-13064) 2E-13064
Moyo.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-13064
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-13064)
MTA.ua (Київ)
64 599 грн.
← купити
2E Complex Gaming U5-225F / 16GB / 1TB / RTX 5060 / Win11 (2E-13064) 2e-13064
Kvshop.com.ua (Київ)
64 999 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 16Gb, F1TB, NVD5060-8, H810, GB700, 600W, Win11 E-2E-13064
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-13064, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13064). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13064) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія