шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo [2E-13069]

Конфігурації і ціни 231Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13069) за ціною від 61727 грн.
Відео 1Фото 6

Серия 2E Complex Gaming Calleo

Модифікації 2E Complex Gaming Calleo 30
Характеристики [2E-13069]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H810
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
2.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 3050
Об'єм відеопам'яті
6 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v1.4
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
393x200x361 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  60000 грн.    до  70000 грн.
2E Complex Gaming Ca...
2E-13074
від 61 372 грн.
2E-13068
від 59 596 грн.
2E-13073
від 56 532 грн.
Artline Gaming X39
X39v88
від 66 482 грн.
Artline Gaming X37 C...
X37v61Win
від 65 252 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv88
від 67 496 грн.
X37v58
від 67 715 грн.
2E-13059
від 59 685 грн.
2E-13050
від 59 374 грн.
2E-13051
від 64 258 грн.
Artline Gaming X53 W...
X53WHITEv38
від 68 948 грн.
2E-13060
від 64 480 грн.
Artline Gaming D31
D31v01
від 60 179 грн.
Artline Gaming X35
X35v52Win
від 60 542 грн.
Artline Gaming X35
X35v53Win
від 60 323 грн.
X37v57win
від 60 059 грн.
X37v61
X39WHITEv87
від 65 999 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-11041
від 65 799 грн.
Artline Gaming X39
X39v87
від 65 030 грн.
2E-13064
від 62 407 грн.
2E Decimal i4
2E-11261
від 67 139 грн.
X37v60Win
від 63 272 грн.
2E Decimal i4
2E-11265
від 62 179 грн.
It-Blok Progressive
Progressive Gaming R7 570...
від 69 650 грн.
2E-13058
від 57 598 грн.
2E Decimal i4
2E-11259
від 60 199 грн.
Artline Gaming X85 W...
X85WHITEv61
Artline Gaming X85
X85v61
від 65 735 грн.
2E Decimal i4
2E-11257
від 64 629 грн.

від 61 727  до 68 059 грн.
Системний блок 2E Complex Gaming Intel U5-225F (2E-13069) 2E-13069
Moyo.ua (Київ)
68 059 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 32Gb, F1TB, NVD3050-6, H810, GB700, 600W, Win11P (2E-13069) 2E-13069
icom.net.ua (Київ)
61 727 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-13069
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 32Gb, F1TB, NVD3050-6, H810, GB700, 600W, Win11P 2E-13069
Comtrading.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-13069)
MTA.ua (Київ)
65 499 грн.
← купити
2E Complex Gaming U5-225F / 32GB / 1TB / RTX 3050 / Win11 Pro (2E-13069) 2e-13069
Kvshop.com.ua (Київ)
67 499 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 32Gb, F1TB, NVD3050-6, H810, GB700, 600W, Win11P E-2E-13069
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-13069, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13069). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13069) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія