шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo [2E-13070]

Конфігурації і ціни 231Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13070) за ціною від 66522 грн.
Відео 1Фото 6

Серия 2E Complex Gaming Calleo

Модифікації 2E Complex Gaming Calleo 30
Характеристики [2E-13070]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H810
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
2.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
393x200x361 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  65000 грн.    до  77500 грн.
2E Complex Gaming Ca...
2E-13071
від 71 362 грн.
2E-13069
від 61 727 грн.
2E-13074
від 61 372 грн.
Artline Gaming X39
X39v88Win
від 71 675 грн.
Artline Gaming X37 C...
X37v59
від 70 706 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv88W in
від 72 686 грн.
X37v58Win
від 72 908 грн.
X37v62
2E-13060
від 64 480 грн.
Artline Gaming X53 W...
X53WHITEv38
від 68 948 грн.
2E-13051
від 64 258 грн.
X53WHITEv38W in
від 70 599 грн.
2E-13061
від 69 364 грн.
X37v58
від 67 715 грн.
X39WHITEv88
від 67 496 грн.
X37v59Win
від 75 899 грн.
X37v63
Artline Gaming X39
X39v88
від 66 482 грн.
X37v61Win
від 65 252 грн.
X39WHITEv87W in
від 71 192 грн.
It-Blok Progressive
Progressive Gaming R7 570...
від 69 650 грн.
Artline Gaming X39
X39v87Win
від 70 223 грн.
Artline Gaming X48
X48v44
від 70 999 грн.
2E Decimal i4
2E-11261
від 67 139 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-11041
від 65 799 грн.
Artline Gaming X48
X48WHITEv44
від 76 118 грн.
Artline Gaming X85
X85v58
X39WHITEv87
від 65 999 грн.
Artline Gaming X85 W...
X85WHITEv58
від 76 382 грн.
Artline Gaming X39
X39v87
від 65 030 грн.

від 66 522  до 73 369 грн.
Системний блок 2E Complex Gaming Intel U5-225F (2E-13070) 2E-13070
Moyo.ua (Київ)
73 369 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, H810, GB700, 600W, Win11P (2E-13070) 2E-13070
icom.net.ua (Київ)
66 522 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-13070
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, H810, GB700, 600W, Win11P 2E-13070
Comtrading.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-13070)
MTA.ua (Київ)
70 699 грн.
← купити
2E Complex Gaming U5-225F / 32GB / 1TB / RTX 5050 / Win11 Pro (2E-13070) 2e-13070
Kvshop.com.ua (Київ)
72 499 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, H810, GB700, 600W, Win11P E-2E-13070
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-13070, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13070). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13070) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія