шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo [2E-13071]

Конфігурації і ціни 234Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13071) за ціною від 71362 грн.
Відео 1Фото 6

Серия 2E Complex Gaming Calleo

Модифікації 2E Complex Gaming Calleo 30
Характеристики [2E-13071]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H810
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
2.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
393x200x361 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  70000 грн.    до  82500 грн.
2E Complex Gaming Ca...
2E-13070
від 66 522 грн.
Artline Gaming X37 C...
X37v59Win
від 75 899 грн.
X37v63
X37v62Win
від 78 098 грн.
2E-13061
від 69 364 грн.
Artline Gaming X53 W...
X53WHITEv38W in
від 70 599 грн.
X37v58Win
від 72 908 грн.
X37v62
Artline Gaming X39
X39v89
від 80 828 грн.
Artline Gaming X39
X39v90
від 81 092 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv88W in
від 72 686 грн.
X37v63Win
X39WHITEv89
від 81 839 грн.
X39WHITEv90
від 82 058 грн.
Artline Gaming X39
X39v88Win
від 71 675 грн.
X37v59
від 70 706 грн.
Artline Gaming X85 W...
X85WHITEv58
від 76 382 грн.
Artline Gaming X48
X48WHITEv44
від 76 118 грн.
Artline Gaming X85
X85v58
Artline Gaming X48
X48v45
від 77 879 грн.
Artline Gaming X48
X48WHITEv45
від 78 848 грн.
Artline Gaming X85
X85v59
X85WHITEv59
від 79 112 грн.
Artline Gaming X48
X48v44
від 70 999 грн.
Artline Gaming X48
X48v44Win
від 76 999 грн.
Artline Gaming X48
X48WHITEv44W in
Artline Gaming X85
X85v58Win
X85WHITEv58W in
X39WHITEv87W in
від 71 192 грн.
Artline Gaming X39
X39v87Win
від 70 223 грн.

від 71 362  до 78 789 грн.
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 32Gb, F1TB, NVD5060-8, H810, GB700, 600W, Win11P (2E-13071) 2E-13071
icom.net.ua (Київ)
71 362 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-13071
Citrus.ua (Київ)
78 789 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 32Gb, F1TB, NVD5060-8, H810, GB700, 600W, Win11P 2E-13071
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming Intel U5-225F (2E-13071) 2E-13071
Moyo.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-13071)
MTA.ua (Київ)
76 499 грн.
← купити
2E Complex Gaming U5-225F / 32GB / 1TB / RTX 5060 / Win11 Pro (2E-13071) 2e-13071
Kvshop.com.ua (Київ)
77 999 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 32Gb, F1TB, NVD5060-8, H810, GB700, 600W, Win11P E-2E-13071
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-13071, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13071). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13071) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія