шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo [2E-13061]

Конфігурації і ціни 234Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13061) за ціною від 69364 грн.
Відео 1Фото 6

Серия 2E Complex Gaming Calleo

Модифікації 2E Complex Gaming Calleo 30
Характеристики [2E-13061]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H810
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
2.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
393x200x361 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  70000 грн.    до  80000 грн.

від 69 364  до 76 529 грн.
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 32Gb, F1TB, NVD5060-8, H810, GB700, 600W, Win11 (2E-13061) 2E-13061
icom.net.ua (Київ)
69 364 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 32Gb, F1TB, NVD5060-8, H810, GB700, 600W, Win11 2E-13061
Comtrading.ua (Київ)
76 529 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-13061
Citrus.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming Intel U5-225F (2E-13061) 2E-13061
Moyo.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-13061)
MTA.ua (Київ)
74 299 грн.
← купити
2E Complex Gaming U5-225F / 32GB / 1TB / RTX 5060 / Win11 (2E-13061) 2e-13061
Kvshop.com.ua (Київ)
75 999 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 32Gb, F1TB, NVD5060-8, H810, GB700, 600W, Win11 E-2E-13061
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-13061, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13061). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13061) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія