шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze [X47v84]

Конфігурації і ціни 310Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze (X47v84) за ціною від 68948 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X47 Breeze

Модифікації Artline Gaming X47 Breeze 28
Характеристики [X47v84]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD A620 / PRIME A620M-K /
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  62500 грн.    до  75000 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv79
від 68 948 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8938
від 64 231 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9535
від 65 264 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.H1S5 .56T8.21286
від 60 739 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31774
від 68 199 грн.
Artline Gaming X47 B...
X47v85
від 69 212 грн.
X47v87
Cobra Advanced A84F
A84F.32.S1.5 6T8.21289
від 58 919 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31806
від 67 699 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9034
від 64 683 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31764
від 67 399 грн.
Artline Gaming X65
X65v51
від 69 695 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv55
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv84
Qbox I317xx MX330-G
I31765
від 68 999 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31797
Qbox I317xx MX330-G
I31799
від 69 199 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31773
від 66 899 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31796
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9499
від 66 382 грн.
X47WHITEv85
від 70 442 грн.
X47WHITEv87
2E Complex Gaming He...
2E-12662
від 64 699 грн.
Artline Gaming X65
X65v52
Qbox I317xx MX330-G
I31775
від 69 699 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31807
Artline Gaming STLKR
STLKRv78
від 67 232 грн.
Artline Gaming X65
X65v53
від 68 001 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9046
від 62 500 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31809
від 69 999 грн.

від 68 948  до 69 399 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v84) X47v84
Artline.ua (Київ)
68 949 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v84)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v84) X47v84
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X47 (X47v84) X47v84
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v84)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v84) X47v84
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v84) X47v84
icom.net.ua (Київ)
68 948 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X47 (X47v84)
MTA.ua (Київ)
69 399 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X47 (X47v84) x47v84
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v84)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X47v84, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze (X47v84). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze (X47v84) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія