шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Overlord X83 [X83v44Win]

Конфігурації і ціни 134Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Overlord X83 (X83v44Win) за ціною від 106523 грн.
Фото 16

Серия Artline Overlord X83

Модифікації Artline Overlord X83 12
Где купить? [X83v44Win]
Характеристики [X83v44Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 4 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
450x192x410 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  100000 грн.    до  115000 грн.
Artline Gaming D31 W...
D31WHITEv86W in
від 109 250 грн.
D31WHITEv116 Win
від 108 447 грн.
D31WHITEv115 Win
від 106 038 грн.
D31WHITEv117 Win
від 105 822 грн.
Artline Gaming X85
X85v51Win
від 103 150 грн.
D31WHITEv88W in
від 111 716 грн.
D31WHITEv84W in
від 104 807 грн.
Artline Gaming X83 W...
X83WHITEv45W in
від 102 563 грн.
Artline Gaming X85
X85v55Win
від 104 543 грн.
Artline Gaming X87 G...
X87v45Win
від 113 960 грн.
X83WHITEv44W in
від 112 244 грн.
D31WHITEv114 Win
від 101 694 грн.
D31WHITEv109 Win
від 108 285 грн.
D31WHITEv110 Win
від 101 223 грн.
D31WHITEv108 Win
від 107 973 грн.
D31WHITEv96W in
від 107 051 грн.
Artline Gaming X77
X77v116Win
від 106 304 грн.
D31WHITEv111 Win
від 107 757 грн.
D31WHITEv94W in
від 112 946 грн.
D31WHITEv121 Win
від 109 999 грн.
X83WHITEv52W in
від 101 594 грн.
D31WHITEv106 Win
від 111 494 грн.
D31WHITEv80W in
від 103 574 грн.
D31WHITEv82W in
D31WHITEv113 Win
від 99 546 грн.
D31WHITEv112 Win
від 99 288 грн.
X87v45
від 108 284 грн.
Artline DRGN MAG FOR...
DRGNv114
від 109 692 грн.
X83WHITEv44
від 106 523 грн.
D31WHITEv88
від 106 040 грн.

від 106 523  до 133 155 грн.
Комп'ютер ARTLINE Overlord X83 Windows 11 Home (X83v44Win) X83v44Win
Artline.ua (Київ)
106 524 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X83 Windows 11 Home (X83v44Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X83 (X83v44Win) X83v44Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Overlord X83 (X83v44Win) X83v44Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X83 Windows 11 Home (X83v44Win) X83v44Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X83 Windows 11 Home (X83v44Win) X83v44Win
icom.net.ua (Київ)
106 523 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X83 Windows 11 Home (X83v44Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Overlord X83 Windows 11 Home (X83v44Win)
MTA.ua (Київ)
107 199 грн.
← купити
Artline ARTLINE Overlord X83 (X83v44Win) x83v44win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X83 Windows 11 Home (X83v44Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X83v44Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Overlord X83 (X83v44Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Overlord X83 (X83v44Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія