шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X85 [X85v61Win]

Конфігурації і ціни 271Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X85 (X85v61Win) за ціною від 71456 грн.
Фото 34

Серия Artline Gaming X85

Модифікації Artline Gaming X85 24
Характеристики [X85v61Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 3 шт + 1 шт v1.4 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
350x280x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  65000 грн.    до  77500 грн.
Artline Gaming X85 W...
X85WHITEv61W in
від 71 675 грн.
2E Decimal i4
2E-11261
від 67 139 грн.
X85WHITEv60W in
від 66 483 грн.
Artline Gaming X85
X85v60Win
від 66 264 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-11041
від 65 799 грн.
Artline Gaming X39
X39v88Win
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv87W in
від 71 192 грн.
X39WHITEv88W in
від 72 686 грн.
Artline Gaming X39
X39v87Win
від 70 223 грн.
Artline Gaming X37 C...
X37v58Win
від 72 908 грн.
2E Complex Gaming Ca...
2E-13060
від 64 480 грн.
Artline Gaming X53 W...
X53WHITEv38W in
від 70 599 грн.
2E-13061
від 69 364 грн.
X37v59Win
від 75 899 грн.
X85WHITEv61
від 65 999 грн.
Artline Gaming X85
X85v61
від 65 735 грн.
X37v61Win
від 65 252 грн.
It-Blok Progressive
Progressive Gaming R7 570...
від 69 186 грн.
Artline Gaming X48
X48v44
від 70 999 грн.
Artline Gaming X48
X48WHITEv44
від 76 118 грн.
Artline Gaming X85
X85v58
X85WHITEv58
від 76 382 грн.
2E-13074
від 61 372 грн.
2E-13070
від 66 522 грн.
X37v59
від 70 706 грн.
X37v62
X53WHITEv38
від 68 948 грн.
2E-13051
від 64 258 грн.
X37v58
від 67 715 грн.
X39WHITEv88
від 67 496 грн.

від 71 456  до 71 899 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X85 Windows 11 Home (X85v61Win) X85v61Win
Artline.ua (Київ)
71 457 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X85 Windows 11 Home (X85v61Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X85 Windows 11 Home (X85v61Win) X85v61Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X85 (X85v61Win) X85v61Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X85 Windows 11 Home (X85v61Win) X85v61Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X85 Windows 11 Home (X85v61Win) X85v61Win
icom.net.ua (Київ)
71 456 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X85 Windows 11 Home (X85v61Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X85 Windows 11 Home (X85v61Win)
MTA.ua (Київ)
71 899 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X85 Windows 11 Home (X85v61Win) x85v61win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X85 Windows 11 Home (X85v61Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X85v61Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X85 (X85v61Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X85 (X85v61Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія