шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни30Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити відеореєстратор Aspiring Alibi 9 за ціною від 3599 грн.
Відео 4Фото 9

Характеристики та опис Aspiring Alibi 9

Розміри (мм): 64x42x32; Акумулятор (мАгод): 200; Резервне живлення: акумулятор;яті (ГБ): 128;єм карти пам' Макс. об' Діагональ ("): 2.35; динамік; датчик руху; режим паркування; GPS-інформатор; GPS-модуль; WDR (широкий динамічний діапазон); запис звуку; G-сенсор; Зйомка Full HD (1080): 1920x1080 пікс. 30 к/с
Типвідеореєстратор
Спосіб кріпленняна лобове скло
Кріплення до склаприсоска
Кріплення реєстраторамагніт
Живлення через кріплення
Роз'єм живленняmicroUSB
Камера
Тип матриціGalaxyCore GC2053
Відеочип / процесорMStar 8339
Зйомка VGA (480p)640x480 пікс. 30 к/с
Зйомка HD (720)1280x720 пікс. 30 к/с
Зйомка Full HD (1080)1920x1080 пікс. 30 к/с
Кут огляду170 °
Функції зйомкиG-сенсор (збереження відео)
запис звука
WDR (широкий динамічний діапазон)
Функції та можливості
НавігаціяGPS-модуль
GPS-інформатор
Функціїрежим паркування
датчик руху
динамік
Додаткова камера
Для зйомки салону / 720p, 130° /
Виносна камера1 шт.
Роздільна здатність відео1280х720 пікс.
Кут огляду120 °
Дисплей
Діагональ дисплея2.35 "
Роздільна здатність дисплея320x240 пікс.
Інше
Макс. об'єм карти пам'яті128 ГБ
Резервне живленняакумулятор
Ємність акумулятора200 мАгод
Розміри64x42x32 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3600 грн.    до  4800 грн.

Инструкция к Aspiring Alibi 9
ІнструкціїНа украинском и английском языках.
ПО для Aspiring Alibi 9
ПЗHIT GPS Player 1.1.6
Прошивка для Aspiring Alibi 9
ПрошивкиПрошивка GPS-блока от 14.09.2021
від 3 599  до 5 949 грн.
Aspiring Відеореєстратор Aspiring Alibi 9 GPS, 3 Cameras
MTA.ua (Київ)
3 899 грн.
← купити
Відеореєстратор ASPIRING Alibi 9 GPS, 3 Cameras, Speedcam
Navistar.ua (Одеса)
4 249 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Alibi 9 GPS, 3 Cameras, Speedcam (Aspiring Alibi 9 GPS, 3 Cameras, Speedcam)
Itbox.ua (Київ)
4 254 грн.
← купити
Aspiring Aspiring Alibi 9 GPS, 3 Cameras, Speedcam
Mallprix.com (Київ)
3 835 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Alibi 9 Speedcam GPS/3 Camers
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
4 020 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Alibi 9 (CD1MP20GAL9) CD1MP20GAL9
Click.ua (Київ)
← купити
Відеореєстратор Aspiring Alibi 9 GPS, 3 Cameras, Speedcam (Aspiring Alibi 9 GPS, 3 Cameras, Speedcam)
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Автомобільний відеореєстратор Aspiring Alibi 9, GPS, 3 Cameras, SpeedCam (CD1MP20GAL9) Alibi 9, GPS, 3 Cameras, SpeedCam (CD
Denika.ua (Харків)
3 832 грн.
← купити
Aspiring ALIBI 9 GPS, 3 CAMERAS, SPEEDCAM ALIBI9GPS,3CAMERAS,SPEEDCAM
COMFY.ua (Київ)
← купити
Автомобільний відеореєстратор Aspiring ALIBI 9 (CD1MP20GAL9)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 959 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Alibi 9
Pulsepad.com.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
Aspiring ALIBI 9 (CD1MP20GAL9)
Tehnomart.com (Київ)
3 837 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Alibi 9 GPS, 3 Cameras, Speedcam
Q-techno.com.ua (Київ)
4 022 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Alibi 9 GPS CD1MP20GAL9
ШО (Київ)
← купити
Відеореєстратор Aspiring Alibi 9 GPS, 3 Cameras, Speedcam (CD1MP20GAL9) CD1MP20GAL9
icom.net.ua (Київ)
3 816 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Alibi 9, GPS, 3 Cameras, SpeedCam (CD1MP20GAL9)
Zhuk.ua (Київ)
3 599 грн.
← купити
Aspiring CD1MP20GAL9 — Відеореєстратор Aspiring Alibi 9 GPS, 3 Cameras, Speedcam
Comtrade.ua (Київ)
3 765 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Alibi 9 GPS, 3 Cameras, Speedcam
MAUDAU (Київ)
← купити
Aspiring Alibi 9
Kvshop.com.ua (Київ)
4 077 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Alibi 9 Speedcam GPS/3 Camers 815786
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 875 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Alibi 9 GPS 3 Cameras SpeedCam CD1MP20GAL9
Rozetka.ua (Київ)
4 661 грн.
← купити
Автомобільний відеореєстратор Aspiring ALIBI 9 (CD1MP20GAL9) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 909 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Alibi 9 Speedcam GPS/3 Camers (CD1MP20GAL9)
MAUDAU (Київ)
4 876 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Alibi 9
Rozetka.ua (Київ)
4 199 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Alibi 9 GPS з трьома камерами та технологією SpeedCam, 2.35" IPS, H.264 (Модель CD1MP20GAL9)
Rozetka.ua (Київ)
5 949 грн.
← купити
Автомобільний відеореєстратор Aspiring Alibi 9 [61448]
Rozetka.ua (Київ)
5 249 грн.
← купити
Автомобільний відеореєстратор Aspiring Alibi 9 GPS 3 Cameras Speedcam 1920x1080 Black (CD1MP20GAL9)
Rozetka.ua (Київ)
4 820 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Alibi 9 Speedcam GPS/3 Camers
Rozetka.ua (Київ)
4 763 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Alibi 9 Speedcam GPS/3 Camers
Rozetka.ua (Київ)
4 706 грн.
← купити
Відеореєстратор Aspiring Alibi 9 GPS, 3 Камери, SpeedCam 2.35" IPS H.264(CD1MP20GAL9)
Rozetka.ua (Київ)
5 538 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Aspiring Alibi 9, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: відеореєстратор Aspiring Alibi 9. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на відеореєстратор Aspiring Alibi 9 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія