шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (діагональ)

Каталог /

Монітор Asus ZenScreen OLED MQ16FC

Ціни29Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити монітор Asus ZenScreen OLED MQ16FC за ціною від 12229 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Asus ZenScreen OLED MQ16FC

Габарити (мм): 359x233x9; Flicker-Free;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм); Роз' Передача відео: Power Delivery; Підтримка HDR; Глибина кольору: 16.7M Colors; Динамічна контрастність: 100 000 000:1; Статична контрастність: 100 000:1; Яскравість (кд/м²): 300; Кут огляду гор.: 178; Кут огляду верт.: 178
Колір
Тип
портативний монітор
Діагональ
16 "
Тип матриці
OLED (WOLED)
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність
1920x1200 (16:10)
Час відгуку (GtG)
1 мс
Габарити (ШхВхТ)
359x233x9 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 12 229  до 16 631 грн.
Монітор 16" ASUS ZenScreen MQ16FC (90LM0CNV-B01N71) 90LM0CNV-B01N71
Moyo.ua (Київ)
12 229 грн.
← купити
Asus Монітор Asus ZenScreen MQ16FC Black 16 (90LM0CNV-B01N71)
MTA.ua (Київ)
12 499 грн.
← купити
Монітор ASUS ZenScreen MQ16FC (90LM0CNV-B01N71) 90LM0CNV-B01N71
FOXTROT.UA (Київ)
12 599 грн.
← купити
Монітор портативний 16" ZenScreen OLED MQ16FC (90LM0CNV-B01N71)
АЛЛО (Київ)
← купити
Монітор ASUS MQ16FC (90LM0CNV-B01N71) 90LM0CNV-B01N71
Itbox.ua (Київ)
← купити
ASUS 90LM0CNV-B01N71
Mallprix.com (Київ)
12 691 грн.
← купити
Монітор ASUS ZenScreen OLED MQ16FC - 16" OLED / 1920×1200 / 60 Гц
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Asus ZenScreen MQ16FC ZenScreenMQ16FC
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор портативний Asus 16" ZenScreen MQ16FC (90LM0CNV-B01N71) UA 90LM0CNV-B01N71
Sota.store (Київ)
12 852 грн.
← купити
Монітор портативний Asus 16" ZenScreen MQ16FC mHDMI, USB-C, OLED, 1920x1200, 16:10, 1ms, DCI-P3 95, HDR10, Cover (90LM0CNV-B
ACDC.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus ZenScreen OLED MQ16FC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Asus ZenScreen OLED MQ16FC. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Asus ZenScreen OLED MQ16FC у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія