искать только в этом разделе
Подбор по параметрам
Модели
ATRIA (емкость)
~ 20 000 мАч
~ 30 000 мАч
> 50 000 мАч
Каталог товаров

Где купить38Описание Отзывы2Обсуждение1Полезное
Купить повербанк ATRIA WPD-101 по цене от 3672 грн.
Видео 2Фото 5

Характеристики и описание ATRIA WPD-101

Вес (г): 1152; Размеры (мм): 118х95х72; Материал корпуса: пластик; светильник; Комплектные провода (адаптеры): Функции: инфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Быстрая зарядка; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C2 (Вт): 60; USB-C1 (Вт): 100; USB-A (шт): 2; USB-C (шт): 2
Рейтинг модели: 3 из 5 (2 оценки)
Рейтинг по отзывам:
0
11
0
Емкость батареи60000 мАч
222 Вт*ч
Реальная емкость37700 мАч
Тип аккумуляторовLi-Pol
Зарядка гаджетов / выходы
USB-C2 шт
USB-A2 шт
USB-C1100 Вт
USB-C260 Вт
USB-A122.5 Вт
DC разъем12V/5A / 60 Вт /
Зарядка повербанка
Входы зарядки powerbank'aUSB-C
Мощность заряда powerbank'а100 Вт
Функции и возможности
Сквозная зарядка
Быстрая зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функцииинфо-дисплей
светильник
Общее
Материал корпусапластик
Размеры118х95х72 мм
Вес1152 г
Представленная на сайте информация носит справочный характер.
Важно! Перед покупкой всегда уточняйте у продавца комплектацию и технические характеристики выбранной модели
цена от  2800 грн.    до  5500 грн.

Якщо готові до вирішення питань стосовно повернення - можна брати.
29 марта 2024, 21:03 #
Достоинства:Основна перевага - ємність та здатність віддавати 100 Вт потужності з одного порта. Заряджається потужністю до 65 Вт, що теж, як на мене, є перевагою. Викониє функцію зарядки для ноутбука (разом з перехідником заряджає ноутбук Lenovo не обладнаний роз'ємом USB Type-C). Наявність розєму 12 В, що дозволяє підключити пристрої які живляться від цієї напруги "напряму", до прикладу: LED-стрічка чи Wi-Fi роутер. Наявність вбудованого ліхтаря, але є нюанс (див."Недоліки"). Є функція подання сигналу SOS. На інформаційному дисплеї можна побачити напругу та струм, які споживають пристрої. І маю відзначити можливість цієї "цеглини" працювати у режимі pass through, за якого можна одночасно заряджати сам пауер та щось від нього, як безперебійник.

Недостатки:Якість збірки, довелось підклеїти скло інформаційного дисплею, воно намагалось "випасти" при першій спробі зняти з нього траспортувальну захисну плівку. Найбільше усього засмутив ліхтар, при першому ввімкнені я був приємо здивовний яскравістю світла, але під час блекаутів, коли почали використовувати його за призначенням, з'ясувалось, що ця сволота починає перегріватись і за 15-20 хв світло починає відчутно мерехтіти.

Комментарий:Загальні враження на 4 з 5. Перед покупкою перечитав безліч відгуків і відзначив для себе, що з якістю тут повна лотерея. Мені трапився відносно робочий, за виключенням ліхтаря, екземпляр тож особисто я покупкою задоволений. Працює цей девайс вже більше півроку майже кожен день. Загальна якість збірки задовільна, всередині нічого не шумить, не трясеться. Конектори дротів (особливо Type-C) перший час заходили у роз'єми з дуже відчутним зусиллям, та з часом вони "розпрацювались". Зручно переносити за вбудований ремінець, також є можливість дізнатись скіль часу пауербенк буде заряджатись/розряджатись та який струм і на якій напрузі заряджається він та пристрої від нього.

Фаст чардж +
6 октября 2025, 10:46 #
Достоинства:Те що може заряджати ноутбук

Недостатки:Вимкнувся під час зарядки, та не вмикається на кнопку, схоже згоріла плата...

Комментарий:Ну таке,

Автор:Michael M  пользуюсь ATRIA WPD-101 более года

от 3 672  до 5 885 грн.
УМБ Atria WPD-101 100W USB-C 60000mAh Black
Secur.ua (Киев)
3 999 грн.
← купить
ATRIA Додатковий акумулятор ATRIA WPD-101 60000mAh Black 100W
MTA.ua (Киев)
3 799 грн.
← купить
Універсальна мобільна батарея Atria 100W 60000mAh Black (WPD-101) WPD-101
Click.ua (Киев)
4 299 грн.
← купить
Додатковий акумулятор ATRIA WPD-101 60000mAh Black 100W
Soho.com.ua (Киев)
3 849 грн.
← купить
Atria WPD-101
Mallprix.com (Киев)
3 678 грн.
← купить
УМБ ATRIA WPD-101
ТЕХНОточка (Киев)
3 739 грн.
← купить
ATRIA WPD-101
Notebooker.ua (Киев)
← купить
ATRIA WPD-101 60000 mAh 100W
AKS.ua (Киев)
3 809 грн.
← купить
ATRIA WPD-101
Tehnomart.com (Киев)
3 672 грн.
← купить
ATRIA WPD-101
Luckylink.kiev.ua (Киев)
3 910 грн.
← купить

© 2006-2026 Magazilla
Если вы решили приобрести ATRIA WPD-101, откройте страницу "Где купить?" со списком интернет-магазинов и ценовых предложений, выберите оптимальную цену и перейдите в соответствующий магазин по ссылке "Купить". Перепечатка любых материалов только с письменного согласия редакции.Magazilla - крупнейший каталог товаров: повербанк ATRIA WPD-101. Мы не продаем и не доставляем товары, а помогаем пользователям подобрать лучшую цену интернет-магазинов на повербанк ATRIA WPD-101 в Киеве, Днепропетровске, Харькове или Одессе. К услугам пользователей удобный подбор техники по параметрам, сервис сравнения, универсальный поиск по названию, подробные описания и характеристики, отзывы пользователей, фото/видео галереи товаров, полезные ссылки и инструкции.
В сиcтеме представлены интернет-магазины всех регионов Украины: Киев, Донецк, Николаев, Запорожье, Винница, Черкассы, Ужгород, Харьков, Чернигов, Днепропетровск, Луцк, Львов, Черновцы, Одесса, Луганск, Ровно, Хмельницкий, Симферополь, Херсон, Ивано-Франковск, Полтава, Кировоград, Сумы, Житомир, Тернополь и другие города.
Как нам позвонить
Размещение прайс-листовВопросы и пожелания по сайтуMagazilla на Facebook
Сравнение
Закладки
История