шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Клавіатура Attack Shark X85PRO Blueberry Switch

Ціни26Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити клавіатура Attack Shark X85PRO Blueberry Switch за ціною від 2799 грн.
Відео 9Фото 13

Характеристики та опис Attack Shark X85PRO Blueberry Switch

Дисплей; Джерело живлення: акумулятор; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування: RGB; Регулювання гучності: колесом; Клавіша Fn; #KRO: N-KRO; Anti-Ghosting; Hot Swap; PBT-кейкапи; Перемикачі: Чорниця (Лінійна); Конструкція клавіш: механічна; Хід клавіш: високий
Колір
Тип підключенняBluetooth / радіо / дротова
Версія Bluetoothv5.0
Multi-Device
Типігрові
Формат75% (компактна TKL, без блоку Num)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмеханічна
ПеремикачіЧорниця (Лінійна)
Сила натискання38 г
Хід до спрацьовування2 мм
Загальний хід3.3 мм
Частота опитування8000 Гц (0,125 мс)
PBT-кейкапи
Hot Swap
Anti-Ghosting
#KRON-KRO
Клавіша Fn
Додатково
Нанесення символів (латиниця)double-shot
Регулювання гучностіколесом
ПідсвічуванняRGB
Підсвічування з ефектами+
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора4000 мАг
Порт на пристроїUSB C
Приймач (донгл)USB A
Інше
РК дисплей
Gasket Mount (шумопоглинання)
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2600 грн.    до  3700 грн.

від 2 799  до 4 286 грн.
Attack Shark Клавіатура Attack Shark X85 Pro Starry Black Linear Blueberry Switch (X85PROSBAS) Eng
MTA.ua (Київ)
2 799 грн.
← купити
Клавіатура Attack Shark X85 Pro RGB Linear Blueberry Switches Wireless Cheese White (AS-6972792471099-CW)
Touch (Дніпро)
2 899 грн.
← купити
Клавіатура Attack Shark X85 Pro RGB Linear Blueberry Switches Wireless (AS-6972792471099-CW) Cheese White AS-6972792471099-C
Telemart.ua (Київ)
← купити
Ігрова механічна бездротова клавіатура Attack Shark X85 Pro / Три режими підключення / Blueberry Switch / Grey
Techgleam.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Attack Shark X85 Pro Starry Black (X85PRO-SB)
MAUDAU (Київ)
3 795 грн.
← купити
Клавіатура Attack Shark X85 Pro RGB Linear Blueberry Switch Wireless (AS-6972792470368-SB-UA) Starry Black (G-000003591) G-0
Compx.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Attack Shark X85 Pro Blueberry Switch Bluetooth/Wireless/USB White-Black (AS-6972792471099-CW)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Attack Shark X85 Pro RGB Linear Blueberry Switches Wireless Lavender (AS-6972792471105-L)
Touch (Дніпро)
← купити
Клавіатура Attack Shark X85 Pro RGB Linear Blueberry Switch Wireless Starry Black (AS-6972792470368-SB-UA)
Touch (Дніпро)
← купити
Клавіатура Attack Shark X85 Pro RGB Linear Blueberry Switches Wireless (AS-6972792471105-L) Lavender AS-6972792471105-L
Telemart.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Attack Shark X85PRO Blueberry Switch, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Attack Shark X85PRO Blueberry Switch. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Attack Shark X85PRO Blueberry Switch у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія