шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
BASEUS (ємність)
Каталог товарів

Ціни65Опис Відгуки14Обговорення10Корисне
Купити павербанк BASEUS Amblight 65W 30000 за ціною від 2534 грн.
Відео 20Фото 15

Характеристики та опис BASEUS Amblight 65W 30000

Вага (г): 550; Розміри (мм): 145x65x38; Матеріал корпуса: пластик; Функції: інфо-дисплей; Комплектні дроти (адаптери): USB-C; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Зарядка низьким струмом; USB-A2 (Вт): 15; USB-A1 (Вт): 30; USB-C1 (Вт): 65; USB-A (шт.): 4
Рейтинг моделі: 4 з 5 (14 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Ємність батареї30000 мАгод
111 Вт*год
Реальна ємність18000 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C1 шт.
USB-A4 шт.
USB-C165 Вт
USB-A130 Вт
USB-A215 Вт
USB-A315 Вт
USB-A430 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Apple Lightning
microUSB
Потужність заряду powerbank'у60 Вт
Час повної зарядки3 год
Функції та можливості
Зарядка низьким струмом
Наскрізна зарядка
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Комплектні дроти (адаптери)USB-C
Функціїінфо-дисплей
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри145x65x38 мм
Вага550 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2700 грн.    до  4600 грн.

0
2
6
хороша модель, сподобалося
31 серпня 2024, 17:41 #
Переваги:Павербанк - чималенька цеглинка, приємний на дотик і з екранчиком, як ілюмінатор у батискафі. На ньому виводиться не тільки рівень заряду у %, але і вольтаж та сила струму. Є багато різних роз’ємів, що дуже зручно. В комплекті йде кабель ЮСБ-С на 100 Вт гарної якості. Павер у мене старенький, виготовлений ще у січні 2023, 1,5 роки чекав на мене. Зарядкою на 30 Вт заряджається за 4,5 години (при цьому сама зарядка дуже гаряча, вирішив замовити трохи потужнішу на 45 Вт). До речі, заряджається він швидше, ніж його родич BASEUS Bipow 20W 20000. Під час зарядки сам павербанк особливо не гріється, так само, як і під час заряджання ноутбука. Із живленням ноутбука справляється чудово: за 7,5 годин роботи було використано 62% заряду. Працює без проблем. Єдиний глюк був, це коли розряджав його вперше і тоді в один момент заряд із 30% впав до 0 і він вимкнувся. На щастя, такого більше не повторювалось.

Недоліки:Ціна — хотілося б, щоб було дешевше. Екранчик – хотілося б трохи кращий на вигляд.

Коментар:Купував цей павербанк для живлення ноутбука. Шукав ємний із зарядкою 65 Вт. У співвідношені ціна-якість вибір впав на цю модель.

Автор:Владислав М

Гарний продукт, ціна завищена, але можна змиритися
20 липня 2024, 12:15 #
Переваги:Працює як безперебійник без перезавантаження

Недоліки:Заряджав ноут через type c, ноут бере 100 ват, банка видає 65ват (хоча на ділі він показував менше, по моєму 60 ват), через хвилин 10-15 банка вже була достатньо гарячою, тож за для продовження ресурсу банки я не рекомендую використовувати її на ровну потужність.
Ціна

Коментар:Взяв 2 штуки, один для ONU термінала, інший для роутера, роутер непогано так їсть (Keenetic titan kn 1811), докупив QC трігер для USB A щоб павер відрпзу віддава 12в для роутера, тому що USB підвищувачі які продають, не витягують мій роутер, без навантаження він працює, але якщо почати щось завантажувати USB підвищувач вимикається, а QC трігер працює чудово, навіть нічого не нагрівається, до паверів докупив GAN зарядку на 50ват з 2 портами, один на 30ват, інший на 20ват.
І все працює як бесперебійник, коли вимикають світло павер не скидає навантаження (не перезавантажується) все працює як і було, і так само під час заряджання коли з'являється світло, він заряджається і пропускає через себе без розривів, тож чудовий варіант, можна булоб втикнути в один павер підвищувач для ONU та роутер, але роутер багато ість, тож подував краще куплю ще один та виграю на цьому декілька лишніх годин автономності.

Автор:xackep  пользуюсь BASEUS Amblight 65W 30000 кілька місяців

Чудовий павербанк
25 грудня 2023, 11:35 #
Переваги:Багато роз'ємів, наявність швидкої зарядки, велика ємність, стильний дизайн, зручний індикатор заряду на дисплеї.
За 3 роки користування жодного разу не підводив, сідає повільно, можу заряжати раз на 1-2 тижні. Користувався тільки для зарядки смартфонів, мінусів не виявив. Дуже файний павербанк!

Недоліки:Не знайшов

Коментар:Чудовий павербанк, без мінусів

Автор:Артем Процак  пользуюсь BASEUS Amblight 65W 30000 більше року

Показано 3 з 14 відгуків
ще 10 відгуків
Recenzja Baseus Ambilight 65W | Power Bank 30000 mAh, który po prostu warto mieć
від 2 534  до 5 999 грн.
Зовнішній акумулятор Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh (PPLG-A02) White
Touch (Дніпро)
2 699 грн.
← купити
Baseus Зовнішній портативний акумулятор Baseus Amblight Digital Display 30000mAh White 65W (PPLG-A02)
MTA.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Baseus Power Bank 30000mAh Amblight Digital Display Quick Charge 65W White (PPLG-A02/PPLG000102)
Цифра (Київ)
3 004 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Baseus Power Bank 30000mAh Amblight Digital Display Quick Charge 65W White (PPLG-A02/PPLG000102)
Stls.store (Київ)
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Baseus Amblight Digital Display 30000mAh White 65W (PPLG-A02)
Soho.com.ua (Київ)
2 779 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh Black (PPLG-A01, PPLG000101, P100
Redprice.sale (Львів)
4 157 грн.
← купити
Baseus Amblight 30000mAh 65W White (PPLG000102, PPLG-A02)
Optsklad.com (Львів)
2 534 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh Black (PPLG-A01, PPLG000101, P100
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 160 грн.
← купити
Портативний акумулятор 30000mAh Baseus Amblight QC 3.0 (6953156220430) White 6953156220430
Vodafone.ua (Київ)
3 299 грн.
← купити
Внешний аккумулятор Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh White (PPLG-A02, PPLG000102)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
3 472 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh White (PPLG-A02) PPLG-A02
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh White (PPLG-A02, PPLG000102)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 793 грн.
← купити
Повербанк (Power Bank) Baseus Amblight Quick Charge 65W 30000mAh White (PPLG-A02)
Зубні-щітки.укр (Київ)
← купити
Зовнішній акумулятор (Power Bank) BASEUS Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh White (PPLG-A02) Amblight Digita
Denika.ua (Харків)
2 897 грн.
← купити
Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh White (PPLG-A02)
Mobileplanet.ua (Одеса)
3 436 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh White (PPLG-A02, PPLG000102)
Easybay.com.ua (Київ)
2 931 грн.
← купити
Павербанк Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh White (PPLG-A02)
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 696 грн.
← купити
Внешний аккумулятор Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh White (PPLG-A02, PPLG000102)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
3 237 грн.
← купити
Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh White (PPLG-A02, PPLG000102) PPLG-A02, PPLG000102
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 414 грн.
← купити
Портативна батарея Baseus Amblight Digital Display 30000 mAh 65W PPLG-A01 Black
MAUDAU (Київ)
3 999 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Baseus Amblight Quick Charge 65W 30000mAh White (PPLG-A02) NW18882
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 268 грн.
← купити
УМБ Baseus Amblight Digital Display Overseas 65W 30000mAh Black (PPLG000101)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh Black (PPLG-A01, PPLG000101, P100
Tomdom.in.ua (Львів)
4 163 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh Black (PPLG-A01, PPLG000101, P100
Saren.com.ua (Львів)
4 164 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh White (PPLG-A02, PPLG000102)
Redprice.sale (Львів)
3 206 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh White (PPLG-A02, PPLG000102)
Tomdom.in.ua (Львів)
3 212 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh White (PPLG-A02, PPLG000102)
Saren.com.ua (Львів)
3 225 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh Black (PPLG-A01, PPLG000101, P100
Timesport.com.ua (Львів)
4 154 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh White (PPLG-A02, PPLG000102)
Timesport.com.ua (Львів)
3 203 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh White (PPLG-A02, PPLG000102)
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 209 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh Black (PPLG-A01) PPLG-A01
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
3 499 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (Power Bank) BASEUS Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh Black (PPLG-A01, PPLG000101) Amb
Denika.ua (Харків)
2 946 грн.
← купити
Портативна батарея Baseus Amblight Digital Display 30000 mAh 65W PPLG-A02 White
MAUDAU (Київ)
← купити
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Baseus Amblight Quick Charge 65W 30000 mAh White (PPLG-A02)
MAUDAU (Київ)
3 465 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh White (PPLG-A02, PPLG000102) 2241
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 122 грн.
← купити
УМБ Baseus Amblight Digital Display Overseas 65W 30000mAh White (PPLG000102)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Повербанк Baseus Amblight 30000 mAh 65W Білий (PPLG-A01)
Rozetka.ua (Київ)
4 990 грн.
← купити
Повербанк Baseus Amblight 30000 mAh 65W Чорний (PPLG-A01)
Rozetka.ua (Київ)
5 290 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Baseus Power Bank Amblight Quick Charge 65W 30000mAh White (PPLG-A02)
Rozetka.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Повербанк Baseus Amblight 30000mAh 65W, 4USB + 2 Type-C, PD/QC, для ноутбука, білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Повербанк Baseus Amblight 30000 mAh 65W Білий
Rozetka.ua (Київ)
4 800 грн.
← купити
Повербанк Baseus Amblight 30000 mAh 65W Чорний
Rozetka.ua (Київ)
5 190 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh (PPLG-A02) White [69814]
Rozetka.ua (Київ)
3 449 грн.
← купити
Портативний зарядний павербанк Baseus Amblight 30000mAh 65W 6A з підтримкою швидкого заряджання LED дисплеєм та індикатором
Rozetka.ua (Київ)
4 750 грн.
← купити
Зовнішній аккумулятор (павербанк) Baseus Amblight 30000mAh 65W White (PPLG000102)
Rozetka.ua (Київ)
3 179 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Baseus Power Bank 30000mAh Amblight Digital Display Quick Charge 65W White (PPLG-A02)
Rozetka.ua (Київ)
3 800 грн.
← купити
УМБ Baseus Amblight Digital Quick 30000mAh 65W White (PPLG000102)
Rozetka.ua (Київ)
3 490 грн.
← купити
Портативний зарядний пристрій Baseus Amblight Overseas Edition 65W 30000mAh White (PPLG000102)
Rozetka.ua (Київ)
4 579 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh White (PPLG-A02, PPLG000102)
Rozetka.ua (Київ)
4 263 грн.
← купити
Портативна батарея Powerbank Baseus Amblight Digital Display 30000 mAh 65W PPLG-A02 White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна батарея Powerbank Baseus Amblight Digital Display 30000 mAh 65W PPLG-A01 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Павербанк 30000 mah 65W Baseus PowerBank із швидкою зарядкою Портативний акумулятор зовнішній акумулятор Delivery/Quick Char
Rozetka.ua (Київ)
← купити
УМБ Baseus Amblight 30000mAh (65W) чорний, повербанк для ноутбука, портативна батарея power bank
Rozetka.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
УМБ Baseus Amblight 30000mAh (65W) біла, повербанк для ноутбука, портативна батарея power bank
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh White (PPLG-A02)
Rozetka.ua (Київ)
4 217 грн.
← купити
Павербанк 30000 mah 65W Baseus PowerBank із швидкою зарядкою Портативний акумулятор зовнішній акумулятор Delivery/Quick Char
Rozetka.ua (Київ)
3 875 грн.
← купити
Портативний акумулятор Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 30000mAh 65W (PPLG-A02, PPLG000102) White
Rozetka.ua (Київ)
3 849 грн.
← купити
УМБ Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 30000mAh 65W Overseas Edit White PPLG000102
Rozetka.ua (Київ)
3 649 грн.
← купити
Павербанк 30000 mah 65W Baseus для ноутбука PPLG000101 PowerBank із швидкою зарядкою Delivery/Quick Charge 3.0 + кабель Type
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна батарея Павербанк для ноутбука Baseus Amblight 30000 mAh 65W 6A з технологією QC3.0+PD3.0 Power Bank (PPLG-A01) B
Rozetka.ua (Київ)
4 495 грн.
← купити
Портативна батарея Павербанк для ноутбука Baseus Amblight 30000 mAh 65W (PPLG000101) Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Повербанк 30000mAh 65W Baseus Amblight Digital Display Quick Charge білий (PPLG000102)
Rozetka.ua (Київ)
3 399 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Baseus Amblight Digital Display Fast Charge Power Bank 30000mAh 65W White (PPLG000102)
Rozetka.ua (Київ)
4 000 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh Black (PPLG-A01, PPLG000101, P100
Rozetka.ua (Київ)
5 822 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh White (PPLG-A02, PPLG000102)
Rozetka.ua (Київ)
4 624 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS Amblight 65W 30000, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк BASEUS Amblight 65W 30000. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк BASEUS Amblight 65W 30000 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія