шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники BASEUS Bowie H1

Ціни43Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити навушники BASEUS Bowie H1 за ціною від 992 грн.
Відео 25Фото 24

Характеристики та опис BASEUS Bowie H1

Вага (г): 300; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 40; AAC; Прозорий режим; Шумозаглушення: ANC; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 40; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.2; Тип підключення: бездротові; поворотні чаші; повнорозмірні Over-Ear
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
поворотні чаші
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.2
Радіус дії10 м
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Шумопоглинання мікрофонаENC
Відключення мікрофона
Функції та можливості
Регулювання гучності
ШумозаглушенняANC
Прозорий режим
Підтримка кодеківAAC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників400 мАгод
Час зарядки1 год
Час роботи (музика)40 год
Час роботи (без шумозниження)70 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Вага300 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 992  до 3 999 грн.
Baseus Накладні навушники Baseus Bowie H1 Cream White Noise-Cancellation Wireless (NGTW230202)
MTA.ua (Київ)
1 749 грн.
← купити
Накладні навушники Baseus Bowie H1 Cream White Noise-Cancellation Wireless (NGTW230202)
Soho.com.ua (Київ)
1 919 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie H1 White (NGTW230002)
Цифра (Київ)
1 066 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie H1 White (NGTW230002)
Stls.store (Київ)
1 075 грн.
← купити
Baseus Bowie H1 Rice White (NGTW230002) NGTW230002
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 024 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie H1 Noise-Cancelling Wireless Headphones Rice White (NGTW230002)
iCases.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie H1 Noise-Cancelling Wireless Headphones Rice White (NGTW230002)
Zhuk.ua (Київ)
992 грн.
← купити
Baseus Bowie H1 NGTW230202 ANC Creamy White
Titan.ua (Львів)
2 299 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie H1 White
Tehnomarket.ua (Вінниця)
1 949 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie H1 Creamy White (NGTW230002)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 292 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Baseus Bowie H1 Black (NGTW230013) (Open Box)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 389 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie H1 Noise-Cancelling Wireless Headphones NGTW230013 Grey
MAUDAU (Київ)
2 399 грн.
← купити
Baseus Bowie H1 Grey (NGTW230213) ngtw230213
Kvshop.com.ua (Київ)
1 547 грн.
← купити
Накладні Bluetooth Навушники Baseus Bowie H1 Noise-Cancelling Wireless Headphones Grey BT5.2, 400mAh, ANC, 70h ( NGTW230013
Rozetka.ua (Київ)
2 695 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie H1 Wireless Gray (NGTW230213)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Baseus Bowie H1 Wireless Gray (NGTW230213)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Baseus Bowie H1 Noise-Cancelling Wireless Headphones NGTW230002 Rice White
MAUDAU (Київ)
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie H1 Noise-Cancellation Wireless Headphones NGTW230202 Creamy-White
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники Baseus Bowie H1 White
MAUDAU (Київ)
1 969 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie H1 Noise-Cancelling Wireless Headphones Rice White
MAUDAU (Київ)
1 899 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie H1 White
Rozetka.ua (Київ)
2 199 грн.
← купити
Бездротові повнорозмірні накладні навушники Baseus Bowie H1 з шумопоглинанням Кремові NGTW230002
Rozetka.ua (Київ)
2 826 грн.
← купити
Навушники Bluetooth Baseus Bowie H1 Noise-Cancelling Wireless Headphones Rice White (Уцінка)
Rozetka.ua (Київ)
2 094 грн.
← купити
Оригинальные Наушники Baseus Bowie H1 Noise-Cancelling Wireless Headphones NGTW230013 Grey
Rozetka.ua (Київ)
2 246 грн.
← купити
Навушники Bluetooth Baseus Bowie H1 Noise - Cancelling Wireless Headphones Rice White
Rozetka.ua (Київ)
2 418 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie H1 з шумопоглинанням Чорні
Rozetka.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Бездротові повнорозмірні накладні навушники Baseus Bowie H1 з шумопоглинанням Кремові NGTW230002
Rozetka.ua (Київ)
2 835 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie H1 з активним шумозаглушенням Grey (NGTW230013)
Rozetka.ua (Київ)
2 450 грн.
← купити
Навушники стерео Baseus Bowie H1 Noise-Cancelling Wireless Creamy-White (NGTW230002)
Rozetka.ua (Київ)
2 145 грн.
← купити
Навушники стерео Baseus Bowie H1 Noise-Cancellation Wireless Headphones Grey (NGTW230213)
Rozetka.ua (Київ)
2 215 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном BASEUS Bowie H1 Rice White (NGTW230002)
Rozetka.ua (Київ)
1 575 грн.
← купити
Беспроводные наушники Baseus Bowie H1 Noise-Cancellation Wireless Headphones NGTW230202 Creamy-White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Baseus Bowie H1 Noise-Cancelling Wireless Headphones NGTW230213 Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Baseus Bowie H1 Noise-Cancelling Wireless Headphones NGTW230013 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Baseus Bowie H1 Noise-Cancelling Wireless Headphones NGTW230002 Rice White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові Baseus Bowie H1 з функцією шумоподавлення ANC Бежевий (NGTW230002)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові Baseus Bowie H1 з функцією шумоподавлення ANC Gray (NGTW230013)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Baseus Bowie H1 Сірий (NGTW230013) (OpenBox)
Rozetka.ua (Київ)
2 387 грн.
← купити
Навушники бездротові Baseus Bowie H1 Noise-Cancelling Wireless Headphones Rice White (NGTW230002)
Rozetka.ua (Київ)
2 469 грн.
← купити
Бездротові навушники Bluetooth Baseus Bowie H1 (шумопридушення, BT 5.2, AUX, до 70 годин роботи) - Білий
Rozetka.ua (Київ)
3 650 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Baseus Bowie H1 з функцією шумоподавлення ANC White
Rozetka.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Baseus Bowie H1 з функцією шумоподавлення ANC Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Bluetooth гарнітура з мікрофоном Baseus Bowie H1 Noise-Cancelling Wireless Headphones Gray
Rozetka.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS Bowie H1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники BASEUS Bowie H1. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники BASEUS Bowie H1 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія