шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
BASEUS (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
тільки для смарт годинників
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ GaN + сквозная розетка
сетевое ЗУ + сквозная розетка
Каталог товарів

Каталог /

Зарядний пристрій BASEUS PowerCombo Tower 2AC+2U+2C 35W

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій BASEUS PowerCombo Tower 2AC+2U+2C 35W за ціною від 1399 грн.
Фото 10

Характеристики та опис BASEUS PowerCombo Tower 2AC+2U+2C 35W

Вага (г): 501; Габарити (мм): 129x66x66; підключення ЗП до мережі: незнімний кабель живлення ЗП; дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 35; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 2; Роз'ємів USB-A (шт.): 2; Роз'
Колір
Тип
мережевий ЗП + наскрізна розетка / + 2 розетки AC /
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Потужність (на всі порти)
35 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функції та можливості
дисплей
незнімний кабель живлення ЗП
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
129x66x66 мм
Вага
501 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1250 грн.    до  2200 грн.

від 1 399  до 3 739 грн.
Baseus Мережевий фільтр Baseus PowerCombo Tower Digital PowerStrip 3AC + 2U + 2C 35W with 1.5m Power Cord Black
MTA.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Зарядний пристрій подовжувач Baseus PowerCombo Tower Power Strip 2AC+2U+2C 100W 1.5m
MAUDAU (Київ)
3 739 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus PowerCombo Tower Digital PowerStrip 3AC+2U+2C 35W with 1.5m Power Cord EU
Rozetka.ua (Київ)
1 951 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus PowerCombo Tower Power Strip 2AC+2U+2C 100W 1.5m EU Cluster Black
Rozetka.ua (Київ)
3 713 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus GaN5 35 Вт GaN5 Док-станція 7в1 PowerCombo Tower Чорний (1013-491-00)
Rozetka.ua (Київ)
3 410 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus PowerCombo Tower Digital PowerStrip 3AC+2U+2C 35W with 1.5m Power Cord
Rozetka.ua (Київ)
1 948 грн.
← купити
Подовжувач - зарядна станція Baseus PowerCombo Tower Digital Power Strip 3AC + 2U + 2C 35W 1.5
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS PowerCombo Tower 2AC+2U+2C 35W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій BASEUS PowerCombo Tower 2AC+2U+2C 35W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій BASEUS PowerCombo Tower 2AC+2U+2C 35W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія