шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
BASEUS (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
тільки для смарт годинників
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ GaN + сквозная розетка
сетевое ЗУ + сквозная розетка
Каталог товарів

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій BASEUS Simple Mini4 Qi2 15W за ціною від 739 грн.
Фото 13

Характеристики та опис BASEUS Simple Mini4 Qi2 15W

Кабель в комплекті: USB-C (вбудований); Потужність бездротової зарядки (Вт): 15; Зон зарядки: 1; Тип: бездротова зарядка
Колір
Тип
бездротова зарядка
Зон зарядки
1
Бездротова зарядка
Qi2.0
Потужність бездротової зарядки
15 Вт
Кабель в комплекті
USB-C (вбудований)
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 739  до 1 601 грн.
Baseus Бездротовий зарядний пристрій Baseus Simple Mini4 Magnetic Wireless Charging Stand 15W Black (P10273300121-02)
MTA.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Baseus Simple Mini4 Qi2 15w wireless charger black (P10273300121-01)
AKS.ua (Київ)
879 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Baseus Simple Mini4 Magnetic Wireless Charging Stand 15W Black (P10273300121-02)
Soho.com.ua (Київ)
739 грн.
← купити
БЗП Baseus Simple Mini4 Qi2 15W (P10273300121-0) Cosmic Black
MAUDAU (Київ)
1 014 грн.
← купити
БЗП Baseus Simple Mini4 Qi2 15W (P10273300121-0) Cosmic Black IS-000000778471
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 105 грн.
← купити
БЗП Baseus Simple Mini4 Qi2 15W (P10273300121-0) Cosmic Black (ITS-000000778471)
Rozetka.ua (Київ)
1 601 грн.
← купити
Baseus Бездротовий зарядний пристрій Baseus Simple Mini4 Magnetic Wireless Charging Stand Qi2 15W Transparent (P10273300121-
MTA.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Baseus Simple Mini4 Magnetic Wireless Charging Stand Qi2 15W Transparent (P10273300121-01)
Soho.com.ua (Київ)
889 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Baseus Simple Mini4 Qi2 15W (P10273300121-0) (Cosmic Black) (221588)
Rozetka.ua (Київ)
1 119 грн.
← купити
БЗУ Baseus Simple Mini4 Qi2 15W (P10273300121-0) Cosmic Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS Simple Mini4 Qi2 15W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій BASEUS Simple Mini4 Qi2 15W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій BASEUS Simple Mini4 Qi2 15W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія