шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни47Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити монітор BenQ MA270U за ціною від 24246 грн.
Відео 6Фото 6

Характеристики та опис BenQ MA270U

Габарити без підставки (мм): 614x368x84; Габарити (мм): 614x560x220; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим; Flicker-Free; сенсор освітленості;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм); Роз' Швидка зарядка; USB-C: 1x5Gbps; USB-A: 2x5Gbps
Колір
Тип
монітор
Діагональ
27 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність
3840x2160 (16:9)
Час відгуку (GtG)
5 мс
Габарити (ШхВхТ)
614x560x220 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 24 246  до 32 183 грн.
BenQ Монітор BenQ MA270U Silver 27 (9H.LMWLB.QBE)
MTA.ua (Київ)
25 799 грн.
← купити
Монітор BENQ MA270U Silver (9H.LMWLB.QBE) 9H.LMWLB.QBE
FOXTROT.UA (Київ)
24 902 грн.
← купити
Монітор BenQ 27` MA270U (9H.LMWLB.QBE)
Touch (Дніпро)
24 799 грн.
← купити
Монітор BenQ MA270U Silver
Itbox.ua (Київ)
24 345 грн.
← купити
Монітор 27" BenQ MA270U Silver (9H.LMWLB.QBE)
АЛЛО (Київ)
24 909 грн.
← купити
Монітор BenQ 27" MA270U IPS 60Hz 9H.LMWLB.QBE (UA)
Jabko.ua (Львів)
← купити
BenQ MA270U Silver
Mallprix.com (Київ)
25 343 грн.
← купити
Монітор BenQ 27" MA270U (9H.LMWLB.QBE) IPS Silver 9H.LMWLB.QBE
Click.ua (Київ)
25 337 грн.
← купити
Монітор BenQ MA270U Silver
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор BenQ 27" MA270U (9H.LMWLB.QBE) Silver 9H.LMWLB.QBE
Telemart.ua (Київ)
25 455 грн.
← купити
Монітор BenQ MA270U (9H.LMWLB.QBE) MA270U (9H.LMWLB.QBE)
Denika.ua (Харків)
25 663 грн.
← купити
BenQ MA270U (9H.LMWLB.QBE)
Tehnomart.com (Київ)
25 036 грн.
← купити
Монітор BenQ 27" MA270U Silver (9H.LMWLB.QBE) 893234
Skay.ua (Одеса)
25 533 грн.
← купити
BenQ MA270U (9H.LMWLB.QBE) 9H.LMWLB.QBE
Luckylink.kiev.ua (Київ)
26 287 грн.
← купити
BenQ MA270U (9H.LMWLB.QBE) MA270U(9H.LMWLB.QBE)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор BenQ MA270U (9H.LMWLB.QBE)
Timesport.com.ua (Львів)
27 524 грн.
← купити
Монітор BenQ 9H.LMWLB.QBE
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
26 050 грн.
← купити
Монітор 27" BenQ MA270U (9H.LMWLB.QBE) Silver 9H.LMWLB.QBE
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Монітор BenQ MA270U (9H.LMWLB.QBE) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
25 444 грн.
← купити
Монітор BenQ MA270U Silver
icom.net.ua (Київ)
← купити
Монітор BenQ MA270U Silver
Q-techno.com.ua (Київ)
25 917 грн.
← купити
Монітор BenQ MA270U Silver (9H.LMWLB.QBE)
Nkt.ua (Київ)
25 044 грн.
← купити
Монітор MacBook BenQ MA270U 27" 4K IPS 60 Гц 5 мс 9H.LMWLB.QBE
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
27 345 грн.
← купити
Монітор BenQ MA270U Silver
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Монітор BenQ 27" MA270U Silver (9H.LMWLB.QBE)
Citrus.ua (Київ)
25 532 грн.
← купити
Монітор BENQ MA270U Silver (9H.LMWLB.QBE)
ACDC.com.ua (Київ)
24 946 грн.
← купити
27" 16:9 IPS РК Mac Colors монітор, 3840х2160, 60 Гц, 5 мс (GtG), 95 P3, HDR, 2xHDMI 2.0/2xUSB C (P MA270U Silver 9H.LMWLB.Q
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Монітор BenQ MA270U Silver (9H.LMWLB.QBE)
Tv-mir.com.ua (Київ)
25 399 грн.
← купити
Монітор 27" BenQ MA270U Silver UHD IPS 60Hz (9H.LMWLB.QBE)
MAUDAU (Київ)
27 662 грн.
← купити
Benq BENQ 9H.LMWLB.QBE
Kvshop.com.ua (Київ)
26 199 грн.
← купити
TFT 27" BenQ MA270U, IPS, 4K UHD, 2хHDMI, 2xUSB- C, HAS, Pivot, сріблясто-сірий 893234
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
25 320 грн.
← купити
Монітор 27" BenQ MA270U Silver (9H.LMWLB.QBE) 3840х2160 (UHD, 4K) IPS 60 Hz 9H.LMWLB.QBE
Compx.ua (Київ)
24 876 грн.
← купити
Монітор 27" BenQ MA270U Silver (9H.LMWLB.QBE)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
27" 16:9 IPS РК Mac Colors монітор, 3840х2160, 60 Гц, 5 мс (GtG), 95 P3, HDR, 2xHDMI 2.0/2xUSB C (P MA270U Silver BENQ (9H.L
icom.net.ua (Київ)
24 246 грн.
← купити
Монітор TFT 27" BenQ MA270U, IPS, 4K UHD, 2хHDMI, 2xUSB- C, HAS, Pivot, сріблясто-сірий (9H.LMWLB.QBE)
MAUDAU (Київ)
27 725 грн.
← купити
Монітор Benq MA270U Silver (9H.LMWLB.QBE)
Rozetka.ua (Київ)
27 833 грн.
← купити
Монітор BenQ 27" MA270U (9H.LMWLB.QBE) [147878]
Rozetka.ua (Київ)
26 249 грн.
← купити
Монітор Benq MA270U Silver (9H.LMWLB.QBE)
Rozetka.ua (Київ)
28 106 грн.
← купити
TFT 27' BenQ MA270U, IPS, 4K UHD, 2хHDMI, 2xUSB- C, HAS, Pivot, сріблясто-сірий
Rozetka.ua (Київ)
30 871 грн.
← купити
Монітор 27" BenQ MA270U 4K UHD IPS Display P3 HDR 2хHDMI 2xUSB-C HAS Pivot Silver (9H.LMWLB.QBE)
Rozetka.ua (Київ)
31 892 грн.
← купити
Монітор BenQ MA270U (9H.LMWLB.QBE)
Rozetka.ua (Київ)
26 946 грн.
← купити
Монітор BenQ MA270U Silver
Rozetka.ua (Київ)
27 918 грн.
← купити
TFT 27" BenQ MA270U, IPS, 4K UHD, 2хHDMI, 2xUSB- C, HAS, Pivot, сріблясто-сірий
Rozetka.ua (Київ)
29 825 грн.
← купити
Монітор 27" BenQ MA270U Silver UHD IPS 60Hz (9H.LMWLB.QBE)
Rozetka.ua (Київ)
26 931 грн.
← купити
Монітор BenQ MA270U (9H.LMWLB.QBE)
Rozetka.ua (Київ)
29 757 грн.
← купити
TFT 27" BenQ MA270U, IPS, 4K UHD, 2хHDMI, 2xUSB-C, HAS, Pivot, сріблясто-сірий
Rozetka.ua (Київ)
32 183 грн.
← купити
Монітор 27" BenQ MA270U 4K UHD IPS Display P3 HDR 2хHDMI 2xUSB- C HAS Pivot Silver (9H.LMWLB.QBE)
Rozetka.ua (Київ)
30 339 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BenQ MA270U, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор BenQ MA270U. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор BenQ MA270U у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія