шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни35Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор BenQ RE7504 за ціною від 72299 грн.
Фото 8

Характеристики та опис BenQ RE7504

Габарити (мм): 1717x1042x88; пульт ДК; Настінне кріплення: VESA 800x400 мм; Кардридер; Вбудовані динаміки; Flicker-Free; сенсор освітленості; оптичний; вихід mini-Jack (3.5 мм);єми (додатково): вхід mini-Jack (3.5 мм); Роз' USB-A: 2x2.0, 2x5Gbps; Power Delivery; HDMI: 3xHDMI v2.0; DisplayPort: DisplayPort v1.2
Колір
Тип
РК-панель
Діагональ
75 "
Сенсорний екран
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
3840x2160 (16:9)
Час відгуку (GtG)
8 мс
Габарити (ШхВхТ)
1717x1042x88 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  65000 грн.    до  105000 грн.

від 72 299  до 106 524 грн.
Інтерактивна панель BENQ 75" RE7504 128Гб Black (9H.F9FTK.DE8) 9H.F9FTK.DE8
FOXTROT.UA (Київ)
84 294 грн.
← купити
BenQ Інтерактивна дошка BenQ RE7504
MTA.ua (Київ)
72 299 грн.
← купити
BenQ 9H.F9FTK.DE8
Mallprix.com (Київ)
82 221 грн.
← купити
Дисплей 75" BenQ RE7504 (9H.F9FTK.DE8) IPS Black 9H.F9FTK.DE8
Click.ua (Київ)
90 589 грн.
← купити
Інформаційний дисплей BenQ RE7504 (9H.F9FTK.DE8) RE7504 (9H.F9FTK.DE8)
Denika.ua (Харків)
83 009 грн.
← купити
BenQ RE7504 (9H.F9FTK.DE8 - new 2026) Інтерактивна панель офіційна гарантія UA 36 міс. відвантаження день в день
PermyCo (Київ)
75 199 грн.
← купити
Інформаційний дисплей BenQ RE7504 (9H.F9FTK.DE4)
Semtech.com.ua (Луцьк)
85 003 грн.
← купити
BENQ RE7504 Black 9H.F9FTK.DE8
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Монітор 75" BenQ RE7504 (9H.F9FTK.DE8) Black 9H.F9FTK.DE8
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Інтерактивна дошка BenQ RE7504, 75", 3840x2160 (IPS, 8 мс, 10-bit, 9H), 8Gb/64Gb, 2x20 Вт, GLan, VGA/4xHDMI, 2xType-C (65 Вт
Comtrading.ua (Київ)
86 980 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BenQ RE7504, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор BenQ RE7504. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор BenQ RE7504 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія