шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор BenQ ST5504 за ціною від 42437 грн.

Характеристики та опис BenQ ST5504

Габарити (мм): 1234x707x59; пульт ДК; Настінне кріплення: VESA 400x200 мм; Вбудовані динаміки; Портретний режим;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм); Роз' USB-A: 2x2.0; Передача відео: HDMI: 2xHDMI v2.0; Глибина кольору: 10-bit (1.07B Colors); Статична контрастність: 1 200:1; Яскравість (кд/м²): 350
Колір
Тип
РК-панель
Діагональ
55 "
Тип матриці
ADS-IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
3840x2160 (16:9)
Час відгуку (GtG)
8 мс
Габарити (ШхВхТ)
1234x707x59 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 42 437  до 51 800 грн.
BenQ Монітор BenQ ST5504 Black (9H.S41TB.RE2) 55
MTA.ua (Київ)
45 299 грн.
← купити
BENQ ST5504 BLACK 9H.S41TB.RE2
Notebooker.ua (Київ)
45 435 грн.
← купити
Інформаційний дисплей BenQ ST5504 (9H.S41TB.RE2) ST5504 (9H.S41TB.RE2)
Denika.ua (Харків)
47 394 грн.
← купити
BenQ ST5504 (9H.S41TB.RE2) Black ST5504(9H.S41TB.RE2)Black
COMFY.ua (Київ)
46 735 грн.
← купити
Інформаційна панель BenQ 55" ST5504 (9H.S41TB.RE2) Black 9H.S41TB.RE2
Telemart.ua (Київ)
44 349 грн.
← купити
BENQ 55" 16:9 ads рк дісплей, 3840х2160, 350 кд/м2, 18/ 7, ос Андроід 14.0, 2xHDMI 2.0/2xUSB 2.0/lan, sp st5504 black
Tviy-Dim.com (Київ)
47 246 грн.
← купити
55" 16:9 ADS РК дісплей, 3840х2160, 350 кд/м2, 18/ 7, ОС Андроід 14.0, 2xHDMI 2.0/2xUSB 2.0/LAN, SP ST5504 BLACK 9H.S41TB.RE
Comtrading.ua (Київ)
42 437 грн.
← купити
Інформаційний дисплей 54.6" BenQ ST5504 IPS 4K UHD 350 кд/м 8 мс Android 14 Black (9H.S41TB.RE2)
Rozetka.ua (Київ)
51 800 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BenQ ST5504, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор BenQ ST5504. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор BenQ ST5504 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія