шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити набір каструль і сковорідок Benson BN-313 за ціною від 2750 грн.

Характеристики та опис Benson BN-313

Країна походження бренду: Німеччина; Матеріал посуду: алюміній;єм: Розміри: Макс. розмір сковорідки (см): 24; Розміри: Об'єм каструлі (л): 4.2; Макс. об'єм 2 каструлі (л): 3.2; Об'єм каструлі (л): 2.2;єм: Мін. об' Розміри: Об' Використання в духовці; Сумісність з індукцією;яне (мармур, граніт)
Основних предметів4
Усього предметів6
Комплектація3 каструлі
1 сковорідка
3 кришки
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Використання в духовці
Каструлі
Об'єм2.2 л
3.2 л
4.2 л
Сковорідки
Розміри24 см
Загальне
Матеріал посудуалюміній
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуНімеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 750  до 4 507 грн.
Набір посуду Benson BN-313 7 предметів
Rozetka.ua (Київ)
3 409 грн.
← купити
Набор посуды Benson 7 предметов из литого алюминия с мраморным покрытием (BN-313)
Rozetka.ua (Київ)
2 750 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Benson BN-313 7пр.
Rozetka.ua (Київ)
3 952 грн.
← купити
Набір литого посуду з 7 предметів BENSON Elite (BN-313)
Rozetka.ua (Київ)
3 099 грн.
← купити
Набір каструль Benson BN-313 3 шт. з антипригарним покриттям + сковорода
Rozetka.ua (Київ)
2 993 грн.
← купити
Набір посуду Benson із мармуровим антипригарним покриттям 7 предметів (BN-313)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір посуду Benson BN-313 з антипригарним мармуровим покриттям із 7 предметів
Rozetka.ua (Київ)
3 358 грн.
← купити
Набір каструль+ сковорода Benson BN-313 ( 2,1 л 2,9 л 3,9 л ) з 7 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 366 грн.
← купити
Набір каструль+ сковорода Benson BN-313 ( 2,1 л 2,9 л 3,9 л ) з 7 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 507 грн.
← купити
Набір каструль+ сковорода Benson BN-313 з 7 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 203 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Benson BN-313, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Benson BN-313. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Benson BN-313 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія