шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити набір каструль і сковорідок Edenberg EB-12917 за ціною від 2899 грн.

Характеристики та опис Edenberg EB-12917

Країна походження бренду: Польща; Матеріал посуду: литий алюміній; Макс. розмір сковорідки (см): 28; Розміри: Мін. розмір сковорідки (см): 24;єм ковша (л): 1.2;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 6.2; Макс. об'єм каструлі (л): 4.3;єм: Мін. об' Об'
Основних предметів5
Усього предметів10
Комплектація1 ківш
2 каструлі
2 сковорідки
5 кришок
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Миття в посудомийці
Каструлі
Розміри24 см
24 см
Об'єм4.3 л
6.2 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм1.2 л
Сковорідки
Розміри24 см
28 см
Загальне
Матеріал посудулитий алюміній
Матеріал кришокскло
Ручкибакелітові
Країна походження брендуПольща
До комплекту входять:
• ковш із кришкою 1.2 л, 16 см;
• каструля з кришкою 4.3 л, 24 см;
• каструля з кришкою 6.2 л, 24 см;
• сковорода з кришкою 1.6 л, 24 см;
• сковорода з кришкою 3.3 л, 28 см;

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 899  до 6 370 грн.
Набір посуду Edenberg EB-12917 10 предметів чорний 5152638
Rozetka.ua (Київ)
3 415 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12917 10 предметів — Каструлі, ківш та 2 сковороди з мармуровим антипригарним покриттям, індукційне
Rozetka.ua (Київ)
6 370 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg 10 предметів з мармуровим антипригарним покриттям литий алюміній (EB-12917)
Rozetka.ua (Київ)
2 899 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg EB-12917 з мармуровим антипригарним покриттям 10 предметів
Rozetka.ua (Київ)
3 688 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12917 з антипригарним мармуровим покриттям та турбо індукційним дном 10 предметів (EB-12917)
Rozetka.ua (Київ)
4 699 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12917 10 предметів чорний
Rozetka.ua (Київ)
3 570 грн.
← купити
Набір кастрюль Edenberg EB-12917 10 предметів Чорний
Rozetka.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
Набір кухонного посуду з литого алюмінію Edenberg 10 предметів з мармуровим антипригарним покриттям EB-12917
Rozetka.ua (Київ)
3 390 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg EB-12917 з мармуровим антипригарним покриттям 10 предметів Чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 860 грн.
← купити
Набір каструль Edenberg EB-12917 10 предметів із мармуровим покриттям Чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 371 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-12917, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Edenberg EB-12917. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Edenberg EB-12917 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія