шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити набір каструль і сковорідок Edenberg EB-2407 за ціною від 2275 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Edenberg EB-2407

Країна походження бренду: Польща; Матеріал посуду: сталь; Розміри: Розміри (см): 24;єм ковша (л): 1.9;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 3.6; Макс. об'єм каструлі (л): 2.7;єм: Мін. об' Об' Макс. розмір каструлі (см): 20; Розміри: Мін. розмір каструлі (см): 18
Основних предметів4
Усього предметів8
Комплектація1 ківш
2 каструлі
сотейник
4 кришки
Функції та можливості
Сумісність з індукцією
Шкала літражу
Каструлі
Розміри18 см
20 см
Об'єм2.7 л
3.6 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм1.9 л
Сотейник
Розміри сотейника24 см
Загальне
Матеріал посудусталь
Матеріал кришокскло
Ручкиз покриттям
Країна походження брендуПольща
Комплектація набору:
• Ківш з кришкою 16х9. 5 см, 1.9 л
• Каструля з кришкою 18х10. 5 см, 2.7 л,
• Каструля з кришкою 20х11. 5 см, 3.6 л
• Сковорідка з кришкою 24х6. 5 см, 2.9 л

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 275  до 3 299 грн.
Набір посуду Edenberg EB-2407 8 предметів сріблястий 4882737
Rozetka.ua (Київ)
2 791 грн.
← купити
Набір каструль із нержавіючої сталі + ківш Edenberg EB-2407 8 предметів
Rozetka.ua (Київ)
2 536 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-2407 (8 предметів) з високоякісної нержавіючої сталі, багатошаровим термоакумулюючим дном, ковшем т
Rozetka.ua (Київ)
3 100 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg 8 предметів із нержавіючої сталі (EB-2407)
Rozetka.ua (Київ)
2 275 грн.
← купити
Набір посуду з нержавіючої сталі Edenberg EB-2407 1.9/2.7/3.6/2.9 л 8 предметів (EB-2407)
Rozetka.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-2407 8 сріблястий предметів
Rozetka.ua (Київ)
2 865 грн.
← купити
Набір каструль Edenberg 8 предметів із нержавіючої сталі з ковшиком EB-2407
Rozetka.ua (Київ)
2 570 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg із нержавіючої сталі зі скляними кришками 8 предметів (EB-2407)
Rozetka.ua (Київ)
2 325 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-2407 8 сріблястий предметів
Rozetka.ua (Київ)
2 747 грн.
← купити
Набір кострюль №2407 8 предметов
Rozetka.ua (Київ)
3 249 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-2407, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Edenberg EB-2407. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Edenberg EB-2407 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія