шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити набір каструль і сковорідок Edenberg EB-8040 за ціною від 4275 грн.
Фото 19

Характеристики та опис Edenberg EB-8040

Країна походження бренду: Польща; Матеріал посуду: алюміній; Макс. розмір сковорідки (см): 28; Розміри: Мін. розмір сковорідки (см): 24;єм ковша (л): 1.3;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 6.8; Макс. об'єм 2 каструлі (л): 4.5; Об'єм каструлі (л): 2.3
Основних предметів6
Усього предметів16
Комплектація1 ківш
3 каструлі
2 сковорідки
6 кришок
бакелітові підставки, накладки на рукоятки
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Використання в духовці
Носик для зливу
Воронка для приправ
Каструлі
Розміри20 см
24 см
28 см
Об'єм2.3 л
4.5 л
6.8 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм1.3 л
Сковорідки
Розміри24 см
28 см
Загальне
Матеріал посудуалюміній
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуПольща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 275  до 5 871 грн.
Набір посуду Edenberg EB-8040 16 предметів 4491573
Rozetka.ua (Київ)
5 278 грн.
← купити
Набір кухонного посуду із мармуровим покриттям Edenberg EB-8040 (14 предметів )
Rozetka.ua (Київ)
5 871 грн.
← купити
Набір посуд казанів кастрюль 16 предметів із гранітним покриттям EDENBERG (EB-8040)
Rozetka.ua (Київ)
4 279 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg Eb-8040 з тришаровим гранітним покриттям та турбо індукційним дном 14 предметів (Eb-8040)
Rozetka.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-8040 16 предметів
Rozetka.ua (Київ)
5 518 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg 14 предметів із гранітним антипригарним покриттям (EB-8040)
Rozetka.ua (Київ)
4 275 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-8040 16 предметів
Rozetka.ua (Київ)
5 147 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-8040 16 предметів
Rozetka.ua (Київ)
5 604 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-8040 16 пр мармур індукція
Rozetka.ua (Київ)
5 833 грн.
← купити
Набір посуду з литого алюмінію з гранітним антипригарним покриттям 16 предметів Edenberg (EB-8040)
Rozetka.ua (Київ)
4 520 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-8040, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Edenberg EB-8040. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Edenberg EB-8040 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія