шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити набір каструль і сковорідок Edenberg EB-5652 за ціною від 4061 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Edenberg EB-5652

Країна походження бренду: Польща; Матеріал посуду: алюміній; Розміри: Макс. розмір сковорідки (см): 24;єм ковша (л): 1.4;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 6.7; Макс. об'єм 2 каструлі (л): 4.5; Об'єм каструлі (л): 2.6;єм: Мін. об' Об' Макс. розмір каструлі (см): 28
Основних предметів5
Усього предметів10
Комплектація1 ківш
3 каструлі
1 сковорідка
5 кришок
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Каструлі
Розміри20 см
24 см
28 см
Об'єм2.6 л
4.5 л
6.7 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм1.4 л
Сковорідки
Розміри24 см
Загальне
Матеріал посудуалюміній
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуПольща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 061  до 7 365 грн.
Набір посуду Edenberg EB-5652 12 предметів чорний 5152642
Rozetka.ua (Київ)
5 744 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-5652 12 предметів (1.4л – 6.7л) — Литий алюміній із мармуровим покриттям, ківш, каструлі, сковорода
Rozetka.ua (Київ)
7 365 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg 12 предметів з мармуровим антипригарним покриттям (EB-5652)
Rozetka.ua (Київ)
4 599 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-5652 12 предметів з мармуровим антипригарним покриттям
Rozetka.ua (Київ)
4 993 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-5652 12 предметів з мармуровим антипригарним покриттям (EB-5652)
Rozetka.ua (Київ)
4 625 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-5652 12 предметів з мармуровим антипригарним покриттям
Rozetka.ua (Київ)
5 309 грн.
← купити
Набір каструль і сковорода Edenberg EB-5652 12 пр мармур
Rozetka.ua (Київ)
6 211 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-5652 12 предметів з мармуровим антипригарним покриттям
Rozetka.ua (Київ)
4 061 грн.
← купити
Набір кастрюль Edenberg 12 предметів з мармуровим антипригарним покриттям EB-5652
Rozetka.ua (Київ)
5 399 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-5652 12 предметів з мармуровим антипригарним покриттям
Rozetka.ua (Київ)
5 085 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-5652, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Edenberg EB-5652. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Edenberg EB-5652 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія