шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити набір каструль і сковорідок Edenberg EB-12935 за ціною від 4350 грн.

Характеристики та опис Edenberg EB-12935

Країна походження бренду: Польща; Матеріал посуду: литий алюміній; Розміри (см): 28;єм: Розміри: Макс. розмір сковорідки (см): 24; Розміри: Об'єм каструлі (л): 7.9; Макс. об'єм 2 каструлі (л): 5.4; Об'єм каструлі (л): 3.4;єм: Мін. об' Об' Макс. розмір каструлі (см): 28; Розмір 2 каструлі (см): 24
Основних предметів5
Усього предметів10
Комплектація3 каструлі
1 сковорідка
жарівня
5 кришок
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Каструлі
Розміри20 см
24 см
28 см
Об'єм3.4 л
5.4 л
7.9 л
Сковорідки
Розміри24 см
Жарівня
Розміри жаровні28 см
Загальне
Матеріал посудулитий алюміній
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуПольща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 350  до 6 760 грн.
Набір посуду Edenberg EB-12935 10 золотистий предметів 5152156
Rozetka.ua (Київ)
5 278 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12935 10 предметів золотистий з алюмінію з мармуровим антипригарним покриттям та скляними кришками
Rozetka.ua (Київ)
6 760 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg 10 предметів з мармуровим антипригарним покриттям (EB-12935)
Rozetka.ua (Київ)
4 550 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12932 з антипригарним мармуровим покриттям та турбо індукційним дном 10 предметів (EB-12935)
Rozetka.ua (Київ)
6 299 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12935 10 предметів золотистий
Rozetka.ua (Київ)
5 518 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg EB-12935 10 предметів Чорно-помаранчевий
Rozetka.ua (Київ)
6 212 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg 10 предметів з мармуровим антипригарним покриттям (EB-12935)
Rozetka.ua (Київ)
4 350 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12935 10 предметів з мармуровим покриттям
Rozetka.ua (Київ)
5 707 грн.
← купити
Набір кастрюль Edenberg 10 предметів з мармуровим антипригарним покриттям EB-12935
Rozetka.ua (Київ)
4 788 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12935 з антипригарним мармуровим покриттям та турбо індукційним дном 10 предметів (EB-12935)
Rozetka.ua (Київ)
6 399 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-12935, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Edenberg EB-12935. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Edenberg EB-12935 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія