шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити набір каструль і сковорідок Edenberg EB-3735 за ціною від 2299 грн.

Характеристики та опис Edenberg EB-3735

Країна походження бренду: Польща; Матеріал посуду: сталь; Розміри: Розміри (см): 24;єм ковша (л): 1.9;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 6.1; Макс. об'єм 3 каструлі (л): 3.6; Об'єм 2 каструлі (л): 2.7; Об'єм каструлі (л): 1.9;єм: Мін. об' Об'
Основних предметів6
Усього предметів12
Комплектація1 ківш
4 каструлі
сотейник
6 кришок
Функції та можливості
Сумісність з індукцією
Миття в посудомийці
Каструлі
Розміри16 см
18 см
20 см
Об'єм1.9 л
2.7 л
3.6 л
6.1 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм1.9 л
Сотейник
Розміри сотейника24 см / з антипригарним покриттям /
Загальне
Матеріал посудусталь
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуПольща
Комплектація:
• Сотейник 3.4 л
• Ківш з кришкою 2.1 л
• Каструля з кришкою 2.1 л
• Каструля з кришкою 2.9 л
• Каструля з кришкою 3.9 л
• Каструля з кришкою 6.5 л

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 299  до 4 500 грн.
Набір каструль із нержавіючої сталі Edenberg 12 предметів із сотейником (EB-3735)
Rozetka.ua (Київ)
4 500 грн.
← купити
Набір посуду із нержавіючої сталі Edenberg EB-3735 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
2 569 грн.
← купити
Набір кухонного посуду з нержавіючої сталі Edenberg EB-3735 (12 предметів)
Rozetka.ua (Київ)
3 290 грн.
← купити
Набір каструль із нержавіючої сталі Edenberg 12 предметів із сотейником (EB-3735)
Rozetka.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-3735 12 предметів сріблястий
Rozetka.ua (Київ)
2 784 грн.
← купити
Набір посуду з нержавіючої сталі Edenberg з 12 предметів 4 каструлі, ківш, сковорода з кришками (EB-3735)
Rozetka.ua (Київ)
2 325 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-3735 12 предметів сріблястий
Rozetka.ua (Київ)
2 668 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-3735 12 предметів сріблястий
Rozetka.ua (Київ)
2 577 грн.
← купити
Набір кухонного посуду на 12 предметів EB-3735
Rozetka.ua (Київ)
2 884 грн.
← купити
Набір каструль Edenberg EB-3735 з нержавіючої сталі з кришками 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
2 419 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-3735, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Edenberg EB-3735. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Edenberg EB-3735 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія