шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити набір каструль і сковорідок Edenberg EB-4053 за ціною від 3175 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Edenberg EB-4053

Країна походження бренду: Польща; Матеріал посуду: сталь; Розміри: Розміри (см): 24;єм ковша (л): 2;єм: Макс. об' Розміри: Об'єм каструлі (л): 6.3; Макс. об'єм 3 каструлі (л): 3.8; Об'єм 2 каструлі (л): 2.8; Об'єм каструлі (л): 2;єм: Мін. об' Розміри: Об' Шкала літражу; Миття в посудомийці
Основних предметів6
Усього предметів12
Комплектація1 ківш
4 каструлі
сотейник
6 кришок
Функції та можливості
Сумісність з індукцією
Миття в посудомийці
Шкала літражу
Каструлі
Об'єм2 л
2.8 л
3.8 л
6.3 л
Ківш
Об'єм2 л
Сотейник
Розміри сотейника24 см
Загальне
Матеріал посудусталь
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуПольща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 175  до 5 000 грн.
Набір посуду із нержавіючої сталі 12 предметів Edenberg Чорний (EB-4053)
Rozetka.ua (Київ)
5 000 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-4053 12 предметів чорний 4788818
Rozetka.ua (Київ)
3 881 грн.
← купити
Набір кухонного посуду з нержавіючої сталі Edenberg EB-4053 (12 предметів)
Rozetka.ua (Київ)
4 948 грн.
← купити
Набір каструль Edenberg 12 предметів із нержавіючої сталі з сотейником (EB-4053)
Rozetka.ua (Київ)
3 175 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg EB-4053 5-ти шарове дно з нержавіючої сталі 12 предметів (EB-4053)
Rozetka.ua (Київ)
4 299 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-4053 12 предметів чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 057 грн.
← купити
Набір кухонного посуду з нержавіючої сталі Edenberg 12 предметів 2.0/2.0/2.8/3.8/6.3/3.1 л (EB-4053)
Rozetka.ua (Київ)
3 275 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-4053 12 предметів чорний
Rozetka.ua (Київ)
3 889 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-4053 з нержавіючої сталі 12 пр чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 197 грн.
← купити
Набір посуду із нержавіючої сталі 12 предметів Edenberg Чорний (EB-4053)
Rozetka.ua (Київ)
3 498 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-4053, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Edenberg EB-4053. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Edenberg EB-4053 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія