шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити набір каструль і сковорідок Edenberg EB-8185 за ціною від 4375 грн.

Характеристики та опис Edenberg EB-8185

Країна походження бренду: Польща; Матеріал посуду: алюміній; Макс. розмір сковорідки (см): 28;єм: Розміри: Мін. розмір сковорідки (см): 24; Розміри: Об'єм каструлі (л): 6.5; Макс. об'єм 3 каструлі (л): 4.5; Об'єм 2 каструлі (л): 2.3; Об'єм каструлі (л): 1.3;єм: Мін. об' Об' Макс. розмір каструлі (см): 28
Основних предметів6
Усього предметів21
Комплектація4 каструлі
2 сковорідки
6 кришок
підставки, кухонні прилади, кухонні ножі, накладки на ручки
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Воронка для приправ
Каструлі
Розміри16 см
20 см
24 см
28 см
Об'єм1.3 л
2.3 л
4.5 л
6.5 л
Сковорідки
Розміри24 см
28 см
Загальне
Матеріал посудуалюміній
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуПольща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 375  до 5 984 грн.
Набір кухонного посуду Edenberg EB-8185 литий алюміній 21 предмет з тришаровим мармуровим покриттям Бежевий
MAUDAU (Київ)
5 508 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg із мармуровим антипригарним покриттям 21 предмет (EB-8185)
Rozetka.ua (Київ)
4 375 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg EB-8185 литий алюміній 21 предмет з тришаровим мармуровим покриттям Бежевий
Rozetka.ua (Київ)
5 984 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg із алюмінію з мармуровим антипригарним покриттям 21 предмет Бежевий (EB-8185)
Rozetka.ua (Київ)
4 699 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg 21 предметів з мармуровим покриттям EB-8185
Rozetka.ua (Київ)
4 908 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-8185, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Edenberg EB-8185. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Edenberg EB-8185 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія