шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити набір каструль і сковорідок Edenberg EB-12911 за ціною від 3585 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Edenberg EB-12911

Країна походження бренду: Польща; Матеріал посуду: алюміній;єм: Розміри: Розміри (см): 28; Розміри: Об'єм каструлі (л): 9.3; Макс. об'єм 3 каструлі (л): 6.3; Об'єм 2 каструлі (л): 3.9; Об'єм каструлі (л): 2.4;єм: Мін. об' Об' Макс. розмір каструлі (см): 32; Розмір 3 каструлі (см): 28
Основних предметів5
Усього предметів12
Комплектація4 каструлі
жарівня
5 кришок
накладки на рукоятки
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Використання в духовці
Миття в посудомийці
Каструлі
Розміри20 см
24 см
28 см
32 см
Об'єм2.4 л
3.9 л
6.3 л
9.3 л
Жарівня
Розміри жаровні28 см
Загальне
Матеріал посудуалюміній
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуПольща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 585  до 6 455 грн.
Набір посуду Edenberg 12 предметів з антипригарним гранітним покриттям (EB-12911)
Rozetka.ua (Київ)
5 090 грн.
← купити
Набір каструль Edenberg EB-12911 з мармуровим покриттям для всіх типів плит 10 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 592 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12911 12 предметів з алюмінію з мармуровим антипригарним покриттям та скляними кришками
Rozetka.ua (Київ)
6 455 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12911 10 предметів (1072)
Rozetka.ua (Київ)
4 065 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg з литого алюмінію 10 предметів з мармуровим антипригарним покриттям (EB-12911)
Rozetka.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12911 з турбоіндукційним дном та мармуровим покриттям 10 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 411 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12911 з турбоіндукційним дном та мармуровим покриттям 10 предметів (EB-12911)
Rozetka.ua (Київ)
5 899 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12911 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
5 274 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12911 12 предметів каструль із мармуровим покриттям Чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 985 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12911 10 предметів каструль із мармуровим покриттям Чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 250 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-12911, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Edenberg EB-12911. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Edenberg EB-12911 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія